[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Манченки

  1. 30 вересня Е/п 6159 прослідує згідно діючого розкладу до ст.Люботин- Західний 10.20-10.23,далі Мерчик 10:53.
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-05 / Потяг: #6159
  2. 27/09/2021: п.6322 Мерчик -Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6322
  3. 27/09/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 10-56 (замість 11-40), зп Просторе 10-59/11-00, зп Горіховий Гай 11-03/11-04, Манченки 11-08/11-09, зп Травневий 11-12/11-13, зп Любівка 11- 16/11-17, Люботин 11-22/12-13, зп Водяне 12-18/12-19, зп 21 км 12- 22/12-23, зп Коротич 12-27/12-28, зп Рай-Оленівка 12-31/12-32, зп Пісочин 12-35/12-36, зп Рижєов 12-39/12-40, зп Хвилинка 12-43/12-44, Нова Баварія 12-48/13-06, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6224
  4. 27.09 №6319 Харків-Левада - Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено,слідує через Шпаківку 12.08,прибуття на Люботин о 12.32
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-05 / Потяг: #6319
  5. 29/09/2021:п.7003 Харків-Пас-Мерчик відправлення Харків-Пас. 14-13 (замість 14-23), Нова Баварія 14-35/14-36, зп Коротич 14-46/14-47, зп Водяне 14-53/14-54, Люботин 14-59/15-01, зп Любівка 15-05/15-06, зп Караванна 15-09/15-10, зп Травневий 15-13/15-14, зп Манченки 15-17-15.18, зп Горіхвоий Гай 15-21/15-22, зп Просторе 15-26/15-27, прибуття Мерчик 15-32
    Дісно з: 2021-09-28 до: 2021-10-05 / Потяг: #7003
  6. 28/09/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-29 (замість 11-40), зп Просторе 11-32/11-33, зп Горіховий Гай 11-36/11-37, Манченки 11-41/11-42, зп Травневий 11-45/11-46, зп Любівка 11- 49/11-50, Люботин 11-55/12-13, зп Водяне 12-18/12-19, зп 21 км 12- 22/12-23, зп Коротич 12-27/12-28, зп Рай-Оленівка 12-31/12-32, зп Пісочин 12-35/12-36, зп Рижєов 12-39/12-40, зп Хвилинка 12-43/12-44, Нова Баварія 12-48/13-06, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6224
  7. 27.09 №6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6322
  8. 28/09/2021: п.7003 Харків-Пас. - Мерчик відправлення Харків-Пас. 14-01 (замість 14-23), Нова Баварія 14-22/14-23, зп Коротич 14-33/14-34, зп Водяне 14-40/14-41, Люботин 14-46/15-00, зп Любівка 15-04/15-05, зп Караванна 15-08/15-09,зп Манченки 15- 16/15-17, зп Горіхвоий Гай 15- 20/15-21, прибуття Мерчик 15-31
    Дісно з: 2021-09-28 до: 2021-10-05 / Потяг: #7003
  9. 28,29,30.09 №6319 Харків-Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія слідує згідно діючого розкладу,далі зміненим маршрутом Нова Баварія(11.46- 11.47)-Шпаківка(12.08)-РЗД10км(12.20-12.24)-Люботин(12.32-12.40),далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-05 / Потяг: #6319
  10. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,26,26,27,28,29/10/2021: п. 6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-30 (замість 11- 40), зп Просторе 11-33/11-34, зп Горіховий Гай 11-37/11-38, зп Манченки 11-42/11-43, зп Травневий 11-56/11-57, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  11. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,25,26,27,28,29/10/2021: п.6322 Мерчик - Люботин відправлення Мерчик 14-40 (замвсть 14-53), зп Просторе 14-44/14-45, зп Горіхвоий Гай 14-49/14-50, зп Манченки 14- 55/14-56, зп Травневий 15-09/15-15, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-30 / Потяг: #6322
  12. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,25,26,27,28,29/10/2021: п.7004 Мерчик - Харків-Пас. відправлення Мерчик 16-24 (замість 16-34), зп Просторе 16-27/16-28, зп Горіховий Гай 16-31/16-32, зп Манченки 16- 36/16-37, зп Травневий 16-50/16-51, далі - згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #7004
  13. 30/09/2021:п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-29 (замість 11-40),Люботин 11.55-12.13,Нова Баварія 12.48-13.06, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-28 до: 2021-10-05 / Потяг: #6224
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

15678БВГДІКЛМНОПРСТХЯ
з.п. Манченки  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:09 05:10 2020-12-132021-12-11
6137 щоденно Люботин – Мерчик 05:13 05:14 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:06 06:07 2021-03-282021-12-11
6317 щоденно Люботин – Мерчик 06:16 06:17 2020-12-132021-12-11
6266 щоденно Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 06:26 06:27 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:20 07:21 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 07:31 07:32 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:17 08:18 2020-12-132021-12-11
6307 крім сб., нд. Люботин – Мерчик 08:55 08:56 2021-03-292021-12-11
6267 щоденно Люботин – Суми 09:29 09:30 2020-12-132021-12-20
6222 крім сб., нд. Мерчик – Люботин 09:39 09:40 2021-03-292021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 10:25 10:26 2020-12-132021-12-11
6224 4 щоденно Мерчик – Харків-Левада 11:52 11:53 2020-12-212021-12-23
6319 2 щоденно Харків-Левада – Мерчик 12:55 12:56 2020-12-132021-12-11
6322 3 щоденно Мерчик – Люботин 15:08 15:09 2020-12-132021-12-11
7003 2 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 15:16 15:17 2020-12-132021-12-11
7004 1 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 16:46 16:47 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 18:18 18:19 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:12 19:13 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:51 19:52 2020-12-132021-12-11
6336 щоденно Мерчик – Люботин 21:06 21:07 2021-07-162021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 21:36 21:37 2021-01-202021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ