[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Черноглазівка

    1. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
      Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
    2. 18.10 №6168 Золочів-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 15.00 замість 14.55
      Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
    3. 20.10 №6139/6140 Харків Левада -Золочів відмінено
      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6139
    4. 20.10 №6167/6168 Золочів -Харків Пас відмінено
      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
    з.п. Черноглазівка  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 04:32 04:33 2020-12-132021-12-11
    6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 05:53 05:54 2020-12-132021-12-11
    6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:52 07:53 2020-12-132021-12-11
    6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 08:28 08:29 2020-12-132021-12-11
    6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 10:14 10:15 2020-12-132021-12-11
    6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 11:45 11:46 2020-12-132021-12-11
    6139 1 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:51 12:52 2020-12-132021-12-11
    6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 13:33 13:34 2020-12-132021-12-11
    6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:58 16:59 2020-12-132021-12-11
    6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 17:48 17:49 2020-12-132021-12-11
    6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 19:23 19:24 2020-12-132021-12-11
    6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 22:08 22:09 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ