[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Черноглазівка

    1. е/п6139 02/06 відмінено
      Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
    2. е/п6167 02/06 відмінено.
      Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
    3. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
      Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
    4. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня,22,23,24,25,26/06 буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
      Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
    5. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.22,23,24,25,26/06 відмінено.
      Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
    6. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.22,23,25,26/06 до ст.Шпаківка слідуе згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом через Шпаківку-Куряж-Х-Пасс,на дільниці Шпаківка-Н-Баварія-Х-Пасс відмінено,22,23,26/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х- Пасс 14.58хв,24/06 відпр.ст.Золочев 14.05хв(замість 13.23хв),зміненим маршрутом,приб.ст.Х-Пасс 15.38хв.,25/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х-Пасс 15.11хв.
      Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
    7. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.22,23,24,25,26/06 відмінено.
      Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
    з.п. Черноглазівка  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 04:32 04:33 2020-12-132021-12-11
    6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 05:53 05:54 2020-12-132021-12-11
    6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:52 07:53 2020-12-132021-12-11
    6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 08:28 08:29 2020-12-132021-12-11
    6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 10:14 10:15 2020-12-132021-12-11
    6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 11:45 11:46 2020-12-132021-12-11
    6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:51 12:52 2020-12-132021-12-11
    6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 13:33 13:34 2020-12-132021-12-11
    6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:58 16:59 2020-12-132021-12-11
    6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 17:48 17:49 2020-12-132021-12-11
    6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 19:23 19:24 2020-12-132021-12-11
    6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 22:08 22:09 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ