[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » 205 км

    1. 8.9 вересня е/п №6139 Харків-Левада – Золочів відмінено.
      Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6139
    2. 8.9 вересня е/п №6167 Золочів - Харків-Пас відмінено.
      Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6167
    з.п. 205 км  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 04:36 04:37 2020-12-132021-12-11
    6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 05:58 05:59 2020-12-132021-12-11
    6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:48 07:49 2020-12-132021-12-11
    6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 08:32 08:33 2020-12-132021-12-11
    6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 10:10 10:11 2020-12-132021-12-11
    6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 11:50 11:51 2020-12-132021-12-11
    6139 1 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:47 12:48 2020-12-132021-12-11
    6167 1 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 13:38 13:39 2020-12-132021-12-11
    6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:54 16:55 2020-12-132021-12-11
    6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 17:53 17:54 2020-12-132021-12-11
    6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 19:20 19:21 2020-12-132021-12-11
    6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 22:04 22:05 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ