[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Рогозянка

  1. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
  2. 18.10 №6168 Золочів-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 15.00 замість 14.55
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
  3. 20.10 №6139/6140 Харків Левада -Золочів відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6139
  4. 20.10 №6167/6168 Золочів -Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
ст. Рогозянка  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 04:44 04:45 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:05 06:06 2020-12-132021-12-11
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:42 07:43 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 08:39 08:40 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 10:04 10:05 2020-12-132021-12-11
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 11:57 11:58 2020-12-132021-12-11
6139 1 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:41 12:42 2020-12-132021-12-11
6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 13:45 13:46 2020-12-132021-12-11
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:48 16:49 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 17:59 18:00 2020-12-132021-12-11
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 19:14 19:15 2020-12-132021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 21:57 21:58 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ