[На початок]
«Действует с 28.03.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Фески

    1. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
      Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
    2. 18.10 №6168 Золочів-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 15.00 замість 14.55
      Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
    3. 20.10 №6139/6140 Харків Левада -Золочів відмінено
      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6139
    4. 20.10 №6167/6168 Золочів -Харків Пас відмінено
      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
    о.п. Фески  Харьковская область / Украина Действует
    ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
    6157/6158 ежедневно Золочев – Харьков-Левада 04:50 04:51 2020-12-132021-12-11
    6159/6160 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
    6133 ежедневно Харьков-Пассажирский – Золочев 07:37 07:38 2020-12-132021-12-11
    6163 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 08:45 08:46 2020-12-132021-12-11
    6137/6138 ежедневно Харьков-Балашовский – Золочев 09:59 10:00 2020-12-132021-12-11
    6165/6166 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 12:03 12:04 2020-12-132021-12-11
    6139 1 кроме сб., вс. Харьков-Левада – Золочев 12:36 12:37 2020-12-132021-12-11
    6167 2 кроме сб., вс. Золочев – Харьков-Пассажирский 13:50 13:51 2020-12-132021-12-11
    6141/6142 1 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 16:43 16:44 2020-12-132021-12-11
    6171 ежедневно Золочев – Харьков-Пассажирский 18:05 18:06 2020-12-132021-12-11
    6145/6146 ежедневно Харьков-Пассажирский – Золочев 19:09 19:10 2020-12-132021-12-11
    6149/6150 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 21:52 21:53 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ