[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Phes'ky

    1. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
      Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
    2. 18.10 №6168 Золочів-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 15.00 замість 14.55
      Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
    3. 20.10 №6139/6140 Харків Левада -Золочів відмінено
      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6139
    4. 20.10 №6167/6168 Золочів -Харків Пас відмінено
      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
    pl. Phes'ky  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
    Period.Routeinc.dep.FromTo
    6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 04:50 04:51 2020-12-132021-12-11
    6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
    6133 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 07:37 07:38 2020-12-132021-12-11
    6163 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 08:45 08:46 2020-12-132021-12-11
    6137/6138 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Zolochiv 09:59 10:00 2020-12-132021-12-11
    6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 12:03 12:04 2020-12-132021-12-11
    6139 1 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 12:36 12:37 2020-12-132021-12-11
    6167 2 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 13:50 13:51 2020-12-132021-12-11
    6141/6142 1 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 16:43 16:44 2020-12-132021-12-11
    6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:05 18:06 2020-12-132021-12-11
    6145/6146 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 19:09 19:10 2020-12-132021-12-11
    6149/6150 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 21:52 21:53 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ