[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Феськи

    1. 8.9 вересня е/п №6139 Харків-Левада – Золочів відмінено.
      Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6139
    2. 8.9 вересня е/п №6167 Золочів - Харків-Пас відмінено.
      Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6167
    з.п. Феськи  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 04:50 04:51 2020-12-132021-12-11
    6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
    6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:37 07:38 2020-12-132021-12-11
    6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 08:45 08:46 2020-12-132021-12-11
    6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 09:59 10:00 2020-12-132021-12-11
    6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:03 12:04 2020-12-132021-12-11
    6139 1 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:36 12:37 2020-12-132021-12-11
    6167 1 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 13:50 13:51 2020-12-132021-12-11
    6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:43 16:44 2020-12-132021-12-11
    6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:05 18:06 2020-12-132021-12-11
    6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 19:09 19:10 2020-12-132021-12-11
    6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 21:52 21:53 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ