[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Chepelyne

    1. 25-27.01 №6141/6142 Харків-Левада – Золочів прослідує ст.Основа 15.24-15.29(замість рзд 6 км ч/з ст.Новожанове)15.44-15.45,Залютине 15.50-15.51,Куряж 15.59-16.00, Шпаківка 16.11-16.15,далі діючим розкладом
      Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6141/6142
    pl. Chepelyne  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
    Period.Routeinc.dep.FromTo
    6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 04:54 04:55 2020-12-132022-12-10
    6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 06:15 06:16 2020-12-132022-12-10
    6133 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 07:33 07:34 2020-12-132022-12-10
    6163 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 08:49 08:50 2020-12-132022-12-10
    6137/6138 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Zolochiv 09:55 09:56 2020-12-132022-12-10
    6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 12:07 12:08 2020-12-132022-12-10
    6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 12:31 12:32 2020-12-132022-12-10
    6167 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 13:54 13:55 2020-12-132022-12-10
    6141/6142 1 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 16:38 16:39 2020-12-132022-12-10
    6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:09 18:10 2020-12-132022-12-10
    6145/6146 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 19:04 19:05 2020-12-132022-12-10
    6149/6150 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 22:01 22:02 2020-12-132022-12-10
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ