[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Чепелине

    з.п. Чепелине  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 04:54 04:55 2020-12-132022-12-10
    6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:15 06:16 2020-12-132022-12-10
    6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:33 07:34 2020-12-132022-12-10
    6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 08:49 08:50 2020-12-132022-12-10
    6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 09:55 09:56 2020-12-132022-12-10
    6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:07 12:08 2020-12-132022-12-10
    6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:31 12:32 2020-12-132022-12-10
    6167 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 13:54 13:55 2020-12-132022-12-10
    6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:38 16:39 2020-12-132022-12-10
    6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:09 18:10 2020-12-132022-12-10
    6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 19:04 19:05 2020-12-132022-12-10
    6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 22:01 22:02 2020-12-132022-12-10
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ