[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Peresichna

  1. 10.12 №6141 буде відправлено зі ст.Харків-Пас о 15.06 через Основу 15.24-15.39,далі згідно діючого розкладу.На дільниці Харків-Левада- Основа відмінено
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6141/6142
st. Peresichna  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 05:06 05:07 2020-12-132021-12-11
6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 06:26 06:27 2020-12-132021-12-11
6133 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 07:22 07:23 2020-12-132021-12-11
6163 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 09:01 09:02 2020-12-132021-12-11
6137/6138 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Zolochiv 09:42 09:45 2020-12-132021-12-11
6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 12:16 12:20 2020-12-132021-12-11
6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 12:19 12:20 2020-12-132021-12-11
6167 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:05 14:06 2020-12-132021-12-11
6141/6142 1 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 16:28 16:29 2020-12-132021-12-11
6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:19 18:20 2020-12-132021-12-11
6145/6146 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 18:52 18:53 2020-12-132021-12-11
6149/6150 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 21:35 21:36 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ