[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Пересічна

ст. Пересічна  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:06 05:07 2020-12-132022-12-10
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:26 06:27 2020-12-132022-12-10
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:22 07:23 2020-12-132022-12-10
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:01 09:02 2020-12-132022-12-10
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 09:42 09:45 2020-12-132022-12-10
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:16 12:20 2020-12-132022-12-10
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:19 12:20 2020-12-132022-12-10
6167 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:05 14:06 2020-12-132022-12-10
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:28 16:29 2020-12-132022-12-10
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:19 18:20 2020-12-132022-12-10
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 18:52 18:53 2020-12-132022-12-10
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 21:49 21:50 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ