[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Пересічна

  1. 22,23 вересня е/п №6139/6140 Харків-Левада – Золочів відмінено.
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-24 / Потяг: #6139
  2. 22,23 вересня е/п №6167 Золочів - Харків-Пас відправленням зі ст.Золочів о 14.30(замість 13.23),Пересічна 15.12-15.13,Шпаківка 15.25- 15.26,Рижов 15.40-15.41,Нова Баварія 15.48-15.49,Харків-Пас 16.02.
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-24 / Потяг: #6167
ст. Пересічна  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:06 05:07 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:26 06:27 2020-12-132021-12-11
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:22 07:23 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:01 09:02 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 09:42 09:45 2020-12-132021-12-11
6139 1 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:16 12:20 2020-12-132021-12-11
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:19 12:20 2020-12-132021-12-11
6167 1 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:05 14:06 2020-12-132021-12-11
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:28 16:29 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:19 18:20 2020-12-132021-12-11
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 18:52 18:53 2020-12-132021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 21:35 21:36 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ