[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Z.p. 224 km.

    1. 10.12 №6141 буде відправлено зі ст.Харків-Пас о 15.06 через Основу 15.24-15.39,далі згідно діючого розкладу.На дільниці Харків-Левада- Основа відмінено
      Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6141/6142
    pl. Z.p. 224 km.  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
    Period.Routeinc.dep.FromTo
    6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 05:10 05:11 2020-12-132021-12-11
    6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 06:30 06:31 2020-12-132021-12-11
    6133 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 07:17 07:18 2020-12-132021-12-11
    6163 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 09:05 09:06 2020-12-132021-12-11
    6137/6138 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Zolochiv 09:37 09:38 2020-12-132021-12-11
    6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 12:11 12:12 2020-12-132021-12-11
    6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 12:23 12:24 2020-12-132021-12-11
    6167 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:09 14:10 2020-12-132021-12-11
    6141/6142 1 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 16:23 16:24 2020-12-132021-12-11
    6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:24 18:25 2020-12-132021-12-11
    6145/6146 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 18:47 18:48 2020-12-132021-12-11
    6149/6150 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 21:30 21:31 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ