[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Shpakivka

  1. 25-27.01 №6141/6142 Харків-Левада – Золочів прослідує ст.Основа 15.24-15.29(замість рзд 6 км ч/з ст.Новожанове)15.44-15.45,Залютине 15.50-15.51,Куряж 15.59-16.00, Шпаківка 16.11-16.15,далі діючим розкладом
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6141/6142
st. Shpakivka  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 05:19 05:20 2020-12-132022-12-10
6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 06:39 06:40 2020-12-132022-12-10
6133 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 07:08 07:09 2020-12-132022-12-10
6163 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 09:14 09:15 2020-12-132022-12-10
6137/6138 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Zolochiv 09:28 09:29 2020-12-132022-12-10
6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 12:02 12:03 2020-12-132022-12-10
6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 12:31 12:32 2020-12-132022-12-10
6167 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:18 14:19 2020-12-132022-12-10
6141/6142 1 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 16:14 16:15 2020-12-132022-12-10
6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:34 18:35 2020-12-132022-12-10
6145/6146 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 18:38 18:39 2020-12-132022-12-10
6149/6150 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 21:35 21:36 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ