[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Шпаківка

  1. 8.9 вересня е/п №6139 Харків-Левада – Золочів відмінено.
    Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6139
  2. 8.9 вересня е/п №6167 Золочів - Харків-Пас відмінено.
    Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6167
ст. Шпаківка  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:19 05:20 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:39 06:40 2020-12-132021-12-11
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:08 07:09 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:14 09:15 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 09:28 09:29 2020-12-132021-12-11
6139 1 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:02 12:03 2020-12-132021-12-11
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:31 12:32 2020-12-132021-12-11
6167 1 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:18 14:19 2020-12-132021-12-11
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:14 16:15 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:34 18:35 2020-12-132021-12-11
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 18:38 18:39 2020-12-132021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 21:21 21:22 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ