[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Шпаківка

  1. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  2. е/п6167 02/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  3. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
  4. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  5. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  6. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  7. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
ст. Шпаківка  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:19 05:20 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:39 06:40 2020-12-132021-12-11
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:08 07:09 2020-12-132021-12-11
6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:14 09:15 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 09:28 09:29 2020-12-132021-12-11
6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:02 12:03 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:31 12:32 2020-12-132021-12-11
6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:18 14:19 2020-12-132021-12-11
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:14 16:15 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:34 18:35 2020-12-132021-12-11
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 18:38 18:39 2020-12-132021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 21:21 21:22 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ