[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Zmyev » Zmiyiv

  1. Kharkiv - Merefa - Zmyev
  2. Merefa - Zmyev
  3. Kharkiv - Izum - Liman
  1. 08.11 №6419 до ст.Шебелінка (10.49-10.52) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 11.27-11.28,Савинці 11.48-11.51 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6419
  2. 09.11 №6411 Харків-Левада – Ізюм до ст.Шебелінка (08.35-08.38) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 09.11-09.12,Савинці 09.31-09.32,Ізюм 10.26
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6411
  3. 17.11 №7645/6412 Харків Пас-Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6412
  4. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
  5. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
st. Zmiyiv  Zmyev / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6406 daily Izyum – Kharkiv-Levada 04:28 04:30 2021-10-312021-12-11
6409 daily Kharkiv-Levada – Shebelynka 04:56 04:57 2020-12-132021-12-11
6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 05:28 2020-12-132021-12-11
6408 daily Izyum – Kharkiv-Levada 05:36 05:38 2020-12-132021-12-11
6410 daily Balakliya – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 05:57 05:58 2020-02-272021-12-11
6860 daily Shebelynka – Kharkiv-Levada 06:41 06:43 2020-12-132021-12-11
6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:55 2020-12-132021-12-11
6412 1 daily Izyum – Kharkiv-Levada 07:24 07:25 2020-12-132021-12-11
6411 2 daily Kharkiv-Levada – Izyum 07:44 07:56 2020-12-132021-12-11
6418 1 daily Svyatogirs'k – Kharkiv-Levada 09:23 09:24 2021-11-012021-12-11
6419 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Izyum 09:56 09:57 2020-12-132021-12-11
6425 1 daily Kharkiv-Levada – Izyum 13:16 13:17 2020-12-132021-12-11
6424 1 daily Izyum – Kharkiv-Levada 13:33 13:34 2020-12-132021-12-11
6680 1 daily Izyum – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 17:56 17:57 2020-12-132021-12-11
6431 1 daily Kharkiv-Levada – Savyntsi 18:42 18:43 2020-12-132021-12-11
6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 18:58 2020-12-132021-12-11
6446 1 daily Izyum – Kharkiv-Levada 19:11 19:13 2020-12-132021-12-11
6435 daily Kharkiv-Levada – Izyum 20:16 20:17 2020-12-132021-12-11
6706 except Sa, Su Zmiyiv – Merefa 20:40 2020-12-132021-12-11
6439 daily Kharkiv-Levada – Izyum 21:42 21:43 2020-12-132021-12-11
6438 1 daily Savyntsi – Kharkiv-Levada 21:53 21:54 2020-12-132021-12-11
6441 daily Kharkiv-Levada – Balakliya 00:20 00:21 2020-12-132021-12-11
6407 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Svyatogirs'k 02:52 02:53 2021-11-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ