[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Зміїв » Зміїв

  1. е/п6406 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 01.19 хв (замість 02.12хв), ДР, приб. ст. Х-Левада 05.20 хв. 02,04,05/06 буде відправ. зі ст .Циганська 02:32 хв., на ділянці Ізюм- Циганська відмінено. 03, 06/06 відпр. ст.Ізюм 02.02хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-25 / Потяг: #6406
  2. е/п6408 з 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 02.50хв(замість 03.15хв),ДР,приб.ст.Х- Левада 06.52хв. Е/п 6408 03,06 червня відпр. зі ст. Ізюм 03:05 хв. (замість 03:15 ) , далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  3. е/п6411 з 19-31/05 до ст.Жихор слідуе згідно діючого розкладу,далі ДР,при.ст.Ізюм 10.16хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 10.24хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  4. е/п6419 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 08.32хв(замість 08.48хв),ДР,приб.ст.Ізюм 12.09хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.43хв.04/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.36хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  5. е/п №6411 Харків-Левада – Ізюм з 10 по 18 червня ,відпр. зі ст. Х- Левада 06:16 (замість 06:40), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 08:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  6. е/п №6424 Ізюм – Харків-Левада з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці 12:10 хв., приб.ст. Х-Левада 14:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.19,21,23,25/06 ДР,приб.ст.Х-Левада 15.02хв.20,22,24/06 відпр.ст.Ізюм 11.23хв(замість 11.13хв),ДР,приб.ст.Х-Левада 14.54хв.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6424
  7. е/п №6419 Харків-Пасажирський – Ізюм з 10 по 18 червня обмежити по ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.20,22,24/06 ДР,приб.ст.Ізюм 12.35хв.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  8. е/п №6680 Ізюм – Харків-Пасажирський з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6680
  9. Е/п 6425 з 10 по 18 червня відпр. зі ст. Х-Левада 11:42 (замість 12:08 хв.), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 14:20 хв., на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.20,22,24/06 ДР,приб.ст.Ізюм 15.54хв.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6425
  10. Е/п 6446 з 10 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці -Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6446
  11. Е/п 6439 Х-Левада -Ізюм з 10 по 17 червня обмежити по ст.Савинці, на дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6439
  12. Е/п 6435 з 10 по 17 червня обмежити по ст. Балаклія, на дільниці Балаклія-Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6435
  13. Е/п 6412 з 11 по 18 червня відпр.зі ст. Савинці 05:59 згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6412
  14. Е/п 6408 Ізюм-Х-Левада з 11 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  15. Е/п 6406 з 11 по 18 червня відпр. ст.Балаклія, на дільниці Ізюм-Балаклія відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6406
  16. е/п №7087 Харків-Пасажирський – Костянтинівка з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7087
  17. е/п №7088 Костянтинівка – Харків-Пасажирський з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7088
  18. У зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку у святкові та вихідні дні в добу 22.06.2021 та в добу 29.06.2021 призначаються додаткові приміські поїзди:
    № 7087 Харків-Пас-Костянтинiвка
    № 7088 Костянтинiвка-Харків-Пас
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-29 / Потяг: #7088 #7087
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1234АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСУФХЦШЯ
ст. Зміїв  Зміїв / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6406 2 щоденно Ізюм – Харків-Левада 04:28 04:39 2020-12-132021-12-11
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:56 04:57 2020-12-132021-12-11
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 05:28 2020-12-132021-12-11
6408 2 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:36 05:38 2020-12-132021-12-11
6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 05:57 05:58 2020-02-272021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 06:41 06:43 2020-12-132021-12-11
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 06:55 2020-12-132021-12-11
6412 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 07:24 07:25 2020-12-132021-12-11
6411 2 щоденно Харків-Левада – Ізюм 07:44 07:56 2020-12-132021-12-11
7088 2 крім вт., ср. Костянтинівка – Харків-Пасажирський 09:39 09:40 2021-06-032021-12-11
6419 2 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 09:56 09:57 2020-12-132021-12-11
6425 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 13:16 13:17 2020-12-132021-12-11
6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 13:33 13:34 2020-12-132021-12-11
7087 2 крім вт., ср. Харків-Пасажирський – Костянтинівка 16:29 16:30 2021-06-032021-12-11
6680 1 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 17:56 17:57 2020-12-132021-12-11
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 18:42 18:43 2020-12-132021-12-11
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 18:58 2020-12-132021-12-11
6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 19:41 19:43 2020-12-132021-12-11
6435 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:16 20:17 2020-12-132021-12-11
6706 крім сб., нд. Зміїв – Мерефа 20:40 2020-12-132021-12-11
6439 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 21:42 21:43 2020-12-132021-12-11
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 21:53 21:54 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 00:20 00:21 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ