[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Poltava Oblast » Poltava » Poltava-Pivdenna

  1. 01/01/2022: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. відмінено
    Дісно з: 2021-12-24 до: 2022-12-02 / Потяг: #6353
Stations in direct Ukraine
Alphabetical index of stations and platforms

1238ABCDEGIJKLMNOPRSTUVZ
st. Poltava-Pivdenna  Poltava / Poltava Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6531 daily Poltava-Pivdenna – Krukiv-na-Dnipri 03:52 2021-12-122022-12-11
6356 daily Poltava-Pivdenna – Ogul'tsi 04:14 2020-12-132022-12-11
6572/6654 daily Poltava-Pivdenna – Lozova 05:00 2021-12-122022-12-10
6659/6571 daily Lozova – Poltava-Pivdenna 06:45 2021-12-122022-12-10
6538 daily Kobelyaky – Poltava-Pivdenna 07:04 2021-12-122022-12-11
6362/6722/6354 daily Grebinka – Ogul'tsi 07:13 08:17 2021-12-122022-12-11
6291 daily Ogul'tsi – Poltava-Pivdenna 07:16 2021-12-122022-12-10
6721/6363 daily Poltava-Pivdenna – Grebinka 07:18 2021-12-122022-12-11
6724 daily Romodan – Poltava-Pivdenna 08:14 2020-12-122022-12-11
6574/6656 daily Poltava-Pivdenna – Lozova 08:21 2021-12-122022-12-10
6533 daily Poltava-Pivdenna – Kremenchuk-pas 09:00 2021-12-122022-12-11
6651/6573 daily Lozova – Poltava-Pivdenna 09:52 2021-12-122022-12-10
6532 daily Krukiv-na-Dnipri – Poltava-Pivdenna 12:33 2021-12-122022-12-11
6353 1 daily Ogul'tsi – Poltava-Pivdenna 13:35 2021-12-122022-12-10
6576/6658 daily Poltava-Pivdenna – Lozova 13:55 2021-12-122022-12-11
6653/6575 daily Lozova – Poltava-Pivdenna 13:59 2020-12-132022-12-10
6535 daily Poltava-Pivdenna – Kremenchuk-pas 15:50 2021-12-122022-12-11
6578/6660 daily Poltava-Pivdenna – Lozova 17:20 2020-12-132022-12-11
6725 daily Poltava-Pivdenna – Romodan 17:20 2021-12-122022-12-11
6534 daily Kremenchuk-pas – Poltava-Pivdenna 17:50 2021-12-122022-12-11
6506 daily Poltava-Pivdenna – Ogul'tsi 18:06 2021-12-122022-12-11
6805 daily Poltava-Pivdenna – Kobelyaky 18:10 2021-12-122022-12-11
6295 daily Ogul'tsi – Poltava-Pivdenna 18:33 2021-12-122022-12-10
6655/6577 daily Lozova – Poltava-Pivdenna 18:55 2020-12-132022-12-10
6366/6728* daily Grebinka – Poltava-Pivdenna 19:51 2021-12-122022-12-11
6727/6369 daily Poltava-Pivdenna – Grebinka 20:25 2021-12-122022-12-11
6537 daily Poltava-Pivdenna – Kobelyaky 20:40 2020-12-132022-12-11
6580/6652 daily Poltava-Pivdenna – Lozova 20:52 2020-12-242022-12-10
6352 daily Poltava-Pivdenna – Kolomak 21:08 2021-12-122022-12-11
6806 daily Kobelyaky – Poltava-Pivdenna 22:06 2021-12-122022-12-11
6657/6579 daily Lozova – Poltava-Pivdenna 22:41 2021-12-122022-12-10
6536 daily Kremenchuk-pas – Poltava-Pivdenna 23:35 2021-12-122022-12-11
6505 daily Ogul'tsi – Poltava-Pivdenna 00:08 2021-12-122022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ