[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Полтава » Полтава-Південна

  1. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  2. 01-13.11.№6653 до ст.Кегичівка(10.32-10.48) слідує діючим розкладом,далі Балки 11.09-11.10,Красноград 11.31
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6653/6575
  3. 26,28,30/11/2021: Відміняється пересадка пасажирів з потягу 6321 Харків-Пас-Огульці на потяг 6295 Огульці-Полтава-Південна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6295
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12389АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЧШЯ
ст. Полтава-Південна  Полтава / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6531 щоденно Полтава-Південна – Крюків-на-Дніпрі 03:58 2020-12-132021-12-11
6356 щоденно Полтава-Південна – Огульці 04:14 2020-12-132021-12-11
6572/6654 щоденно Полтава-Південна – Лозова 04:58 2020-12-132021-12-11
6659/6571 щоденно Лозова – Полтава-Південна 06:44 2020-12-132021-12-11
6538 щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 06:56 2020-12-132021-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 07:13 08:19 2021-03-282021-12-11
6721/6363 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 07:18 2020-12-132021-12-11
6291 щоденно Огульці – Полтава-Південна 07:20 2020-12-132021-12-11
6724 щоденно Ромодан – Полтава-Південна 08:11 2020-12-132021-12-11
6574/6656 щоденно Полтава-Південна – Лозова 08:15 2020-12-132021-12-11
6533 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 09:00 2020-12-132021-12-11
6651/6573 щоденно Лозова – Полтава-Південна 09:47 2020-12-132021-12-11
6532 щоденно Крюків-на-Дніпрі – Полтава-Південна 12:17 2020-12-132021-12-11
6353 щоденно Огульці – Полтава-Південна 13:37 2021-10-312021-12-11
6576/6658 щоденно Полтава-Південна – Лозова 13:55 2020-12-132021-12-11
6653/6575 1 щоденно Лозова – Полтава-Південна 13:59 2020-12-132021-12-11
6358 1 по пт., сб., нд. Полтава-Південна – Огульці 14:47 2020-01-112021-12-11
6535 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 15:59 2021-03-282021-12-11
6725 щоденно Полтава-Південна – Ромодан 17:11 2020-12-132021-12-11
6578/6660 щоденно Полтава-Південна – Лозова 17:20 2020-12-132021-12-11
6534 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 17:50 2020-12-132021-12-11
6506 щоденно Полтава-Південна – Огульці 18:06 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 18:10 2020-12-132021-12-11
6295 1 щоденно Огульці – Полтава-Південна 18:34 2020-12-132021-12-11
6655/6577 щоденно Лозова – Полтава-Південна 18:55 2020-12-132021-12-11
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 19:50 2020-12-132021-12-11
6727 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 20:00 2021-03-282021-12-11
6537 щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 20:40 2020-12-132021-12-11
6580/6652 щоденно Полтава-Південна – Лозова 20:52 2020-12-132021-12-11
6352 щоденно Полтава-Південна – Коломак 21:05 2020-12-132021-12-11
6806 щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 21:51 2020-12-132021-12-11
6357 по пт., сб., нд. Огульці – Полтава-Південна 21:52 2021-01-112021-12-11
6657/6579 щоденно Лозова – Полтава-Південна 22:36 2020-12-132021-12-11
6536 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 23:15 2020-12-132021-12-11
6505 щоденно Огульці – Полтава-Південна 00:17 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ