[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Полтава » Полтава-Південна

  1. З 09/06/2021: п. № 6358/6357 Полтава-Південна - Огульці відміняється курсування поїзда по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-12-31 / Потяг: #6357
  2. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  3. Поїзд №6536 19,20,21,25,26,27,28,30,31 серпня та 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,13,14,15,16,17 вресня 2021 року до станції Галещина слідує згідно діючого розкладу, далі Галещина 21 год. 12 хв. - 22 год. 00 хв., Ганнівка 21 год. 36 хв - 21 год. 37 хв., Кобеляки 21 год. 59 хв. - 22 год. 00 хв., Ліщинівка 22 год. 21 хв., - 22 год. 22 хв., Нові Санжари 22 год 34 хв. - 22 год. 35 хв.0 Мала Перещепинська 22год. 45 хв. - 22год. 46 хв. Полтава Південна 23 год. 19 хв.
    Дісно з: 2021-08-17 до: 2021-09-17 / Потяг: #6536
  4. 27/09/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. буде відправлено зі ст.Скороходове, відправлення о 12-28, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-09-28 / Потяг: #6353
  5. Поїзд №6354 27 вересня 2021 року до станції Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6362/6722/6354
  6. Поїзд №6358 27 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ДО СТАНЦІЇ Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6358
  7. Поїзд №6727 з 01 листопада по 13 листопада 2021 рокудо станції Супрунівка слідують згідно діючого графіку руху , далі Супрунівка 20,55- 21,24 год, Пост 311 21,33-21,34 год, Абазовка 21,38-21,39 год, Уманцівка 21,49-21,050 год. Решетилівка 22,04-22,05 год. Братешки 22,17-22,18 год. далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6727
  8. Поїзд №6724 з 02 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється зі станції Ромодан 04,46 год, Кибинці 05,07-05,08 год пост 227км 05,15-05,16 год, Миргород 05,22-05,23 год Милашенкове 05,32-05,36 год, Гоголеве 05,43-05,44 год, Матяшівка 05,52-05,53 год. ,Решетилівка 06,36-06,37 год. Уманцівка 06,51-06,52 год, Абазівка 07,02-07,03 год. пост 311 км 07,09-07,10 год, Супрунівка 07,18-07,19 год, Полтава - Київська 07,28-07,30 год, роз'їзд 328 км 07,58-07,59 год. Кривохатки 08,09-08,10 год. Полтава - Південна 08,26 год
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6724
  9. Поїзд №6721 з 01 листопада по 13 листопада 2021 року до станції яреськи згідно діючого графіку руху далі Яреськи 09,23-09,53 год Матяшівка 09,44-09,45 год. Гоголево 09,52-09,53 год, Малашенкове 10,00-10,01 год. Миргород 10,11-10,14 далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6721/6363
  10. Поїзд №6363 27,28,29,30 вересня, 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Ромодан - Гребінка відмінити
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-10-05 / Потяг: #6721/6363
  11. Поїзд №6366 27,28,29,30 вересня 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Гребінка - Ромодан відміняється
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-10-05 / Потяг: #6366/6728*
  12. Поїзд №6725 27,28,29,30 вересня 2021 року слідувати не буде
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-30 / Потяг: #6725
  13. Поїзд №6524 28,29,30 вересня та 01 жовтня 2021 року слідувати не буде
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-10-01 / Потяг: #6724
  14. Поїзд №6721 27,28 вересня 2021 року обмежується по станції Гоголеве на ділянці Гоголеве - Ромодан відмінити
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-28 / Потяг: #6721/6363
  15. Поїзд №6728 27,28 вересня 2021 року на дільниці Ромодан Гоголеве відміняється
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-28 / Потяг: #6366/6728*
  16. Поїзд №6534 21,22,23,24 вересня 2021 року відправити зі станції Кременчук о 14 год 35 хв, далі Чередники 14 год 38 хв - 14 год 39 хв, Передгірковий парк 14 год 49 хв - 14 год 50 хв, ЕЦ -1 14 год 54 хв - 14 год 55 хв, Потоки 15 год 12 хв - 15 год 13 хв Галещина 15 год 24 хв - 15год 25 хв, Ганівка 15 год 42хв - 15 год 43 в, Кобеляки 16 год 08х в - 16 год 09 хв, далі гзідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-24 / Потяг: #6534
  17. Поїзд №6534 17,20 вересня 2021 року відправити зі станції Кременчук о 14 год 35 хв, далі Чередники 14 год 38 хв - 14 год 39 хв, Передгірковий парк 14 год 49 хв - 14 год 50 хв, ЕЦ -1 14 год 54 хв - 14 год 55 хв, Потоки 15 год 12 хв - 15 год 13 хв Галещина 15 год 24 хв - 15год 25 хв, Ганівка 15 год 42хв - 15 год 43 в, Кобеляки 16 год 03 хв - 16 год 04 хв, Ліщинівка 16 год 29 хв - 16 год 30 хв, далі гзідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-20 / Потяг: #6534
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12389АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЧШЯ
ст. Полтава-Південна  Полтава / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6531 щоденно Полтава-Південна – Крюків-на-Дніпрі 03:58 2020-12-132021-12-11
6356 щоденно Полтава-Південна – Огульці 04:14 2020-12-132021-12-11
6572/6654 щоденно Полтава-Південна – Лозова 04:58 2020-12-132021-12-11
6659/6571 щоденно Лозова – Полтава-Південна 06:44 2020-12-132021-12-11
6538 щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 06:56 2020-12-132021-12-11
6362/6722/6354 1 щоденно Гребінка – Огульці 07:13 08:19 2021-03-282021-12-11
6721/6363 3 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 07:18 2020-12-132021-12-11
6291 щоденно Огульці – Полтава-Південна 07:20 2020-12-132021-12-11
6724 2 щоденно Ромодан – Полтава-Південна 08:11 2020-12-132021-12-11
6574/6656 щоденно Полтава-Південна – Лозова 08:15 2020-12-132021-12-11
6533 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 09:00 2020-12-132021-12-11
6651/6573 щоденно Лозова – Полтава-Південна 09:47 2020-12-132021-12-11
6532 щоденно Крюків-на-Дніпрі – Полтава-Південна 12:17 2020-12-132021-12-11
6353 1 щоденно Огульці – Полтава-Південна 13:40 2020-12-222021-12-24
6576/6658 щоденно Полтава-Південна – Лозова 13:55 2020-12-132021-12-11
6653/6575 щоденно Лозова – Полтава-Південна 13:59 2020-12-132021-12-11
6358 2 по пт., сб., нд. Полтава-Південна – Огульці 14:47 2020-01-112021-12-11
6535 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 15:50 2021-03-282021-12-11
6725 1 щоденно Полтава-Південна – Ромодан 17:11 2020-12-132021-12-11
6578/6660 щоденно Полтава-Південна – Лозова 17:20 2020-12-132021-12-11
6534 2 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 17:50 2020-12-132021-12-11
6506 щоденно Полтава-Південна – Огульці 18:06 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 18:10 2020-12-132021-12-11
6295 щоденно Огульці – Полтава-Південна 18:34 2020-12-132021-12-11
6655/6577 щоденно Лозова – Полтава-Південна 18:55 2020-12-132021-12-11
6366/6728* 2 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 19:50 2020-12-132021-12-11
6727 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 19:56 2021-03-282021-12-11
6537 щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 20:40 2020-12-132021-12-11
6580/6652 щоденно Полтава-Південна – Лозова 20:52 2020-12-132021-12-11
6352 щоденно Полтава-Південна – Коломак 21:05 2020-12-132021-12-11
6806 щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 21:51 2020-12-132021-12-11
6357 1 щоденно Огульці – Полтава-Південна 21:52 2021-01-112021-12-11
6657/6579 щоденно Лозова – Полтава-Південна 22:36 2020-12-132021-12-11
6536 1 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 23:15 2020-12-132021-12-11
6505 щоденно Огульці – Полтава-Південна 00:17 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ