[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Полтава » Полтава-Південна

  1. З 09/06/2021: п. № 6358/6357 Полтава-Південна - Огульці відміняється курсування поїзда по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-12-31 / Потяг: #6357
  2. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  3. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  4. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
  5. е/п №6559 Лозова – Полтава-Південна 15,16,17,22 червня слідує ДР.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6659/6571
  6. 25 червня е/п №6659 Лозова – Полтава-Південна до ст. Сахновщина слідує згідно розкладу. Далі - ДР. Прибуття ст. Красноград 23:39.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6659/6571
  7. 01/07/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. до ст.Кочубеївка прослідує згідно діючого розкладу, далі Кочубеївка 12-37/12-43, Божкове 13-03/13-04, Свинківка 13-21/13-22, Вакуленці 13-31/13-32, прибуття Полтава-Півд. 13-45
    Дісно з: 2021-06-25 до: 2021-07-02 / Потяг: #6353
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12389АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЧШЯ
ст. Полтава-Південна  Полтава / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6531 щоденно Полтава-Південна – Крюків-на-Дніпрі 03:58 2020-12-132021-12-11
6356 щоденно Полтава-Південна – Огульці 04:14 2020-12-132021-12-11
6572/6654 щоденно Полтава-Південна – Лозова 04:58 2020-12-132021-12-11
6659/6571 2 щоденно Лозова – Полтава-Південна 06:44 2020-12-132021-12-11
6538 щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 06:56 2020-12-132021-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 07:13 08:19 2021-03-282021-12-11
6721/6363 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 07:18 2020-12-132021-12-11
6291 щоденно Огульці – Полтава-Південна 07:20 2020-12-132021-12-11
6724 щоденно Ромодан – Полтава-Південна 08:11 2020-12-132021-12-11
6574/6656 щоденно Полтава-Південна – Лозова 08:15 2020-12-132021-12-11
6533 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 09:00 2020-12-132021-12-11
6651/6573 щоденно Лозова – Полтава-Південна 09:47 2020-12-132021-12-11
6532 щоденно Крюків-на-Дніпрі – Полтава-Південна 12:17 2020-12-132021-12-11
6353 1 щоденно Огульці – Полтава-Південна 13:40 2020-12-132021-12-11
6576/6658 щоденно Полтава-Південна – Лозова 13:55 2020-12-132021-12-11
6653/6575 щоденно Лозова – Полтава-Південна 13:59 2020-12-132021-12-11
6358 1 щоденно Полтава-Південна – Огульці 14:47 2020-01-112021-12-11
6535 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 15:50 2021-03-282021-12-11
6725 щоденно Полтава-Південна – Ромодан 17:11 2020-12-132021-12-11
6578/6660 щоденно Полтава-Південна – Лозова 17:20 2020-12-132021-12-11
6534 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 17:50 2020-12-132021-12-11
6506 щоденно Полтава-Південна – Огульці 18:06 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 18:10 2020-12-132021-12-11
6295 щоденно Огульці – Полтава-Південна 18:34 2020-12-132021-12-11
6655/6577 щоденно Лозова – Полтава-Південна 18:55 2020-12-132021-12-11
6366/6728* 1 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 19:50 2020-12-132021-12-11
6727 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 19:56 2021-03-282021-12-11
6537 щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 20:40 2020-12-132021-12-11
6580/6652 щоденно Полтава-Південна – Лозова 20:52 2020-12-132021-12-11
6352 щоденно Полтава-Південна – Коломак 21:05 2020-12-132021-12-11
6806 щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 21:51 2020-12-132021-12-11
6357 1 щоденно Огульці – Полтава-Південна 21:52 2021-01-112021-12-11
6657/6579 щоденно Лозова – Полтава-Південна 22:36 2020-12-132021-12-11
6536 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 23:15 2020-12-132021-12-11
6505 щоденно Огульці – Полтава-Південна 00:17 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ