[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Полтава » Полтава-Південна

  1. 01/01/2022: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. відмінено
    Дісно з: 2021-12-24 до: 2022-12-02 / Потяг: #6353
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12389АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЧШЯ
ст. Полтава-Південна  Полтава / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6531 щоденно Полтава-Південна – Крюків-на-Дніпрі 03:52 2021-12-122022-12-11
6356 щоденно Полтава-Південна – Огульці 04:14 2020-12-132022-12-11
6572/6654 щоденно Полтава-Південна – Лозова 05:00 2021-12-122022-12-10
6659/6571 щоденно Лозова – Полтава-Південна 06:45 2021-12-122022-12-10
6538 щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 07:04 2021-12-122022-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 07:13 08:17 2021-12-122022-12-11
6291 щоденно Огульці – Полтава-Південна 07:16 2021-12-122022-12-10
6721/6363 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 07:18 2021-12-122022-12-11
6724 щоденно Ромодан – Полтава-Південна 08:14 2020-12-122022-12-11
6574/6656 щоденно Полтава-Південна – Лозова 08:21 2021-12-122022-12-10
6533 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 09:00 2021-12-122022-12-11
6651/6573 щоденно Лозова – Полтава-Південна 09:52 2021-12-122022-12-10
6532 щоденно Крюків-на-Дніпрі – Полтава-Південна 12:33 2021-12-122022-12-11
6353 1 щоденно Огульці – Полтава-Південна 13:35 2021-12-122022-12-10
6576/6658 щоденно Полтава-Південна – Лозова 13:55 2021-12-122022-12-11
6653/6575 щоденно Лозова – Полтава-Південна 13:59 2020-12-132022-12-10
6535 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 15:50 2021-12-122022-12-11
6578/6660 щоденно Полтава-Південна – Лозова 17:20 2020-12-132022-12-11
6725 щоденно Полтава-Південна – Ромодан 17:20 2021-12-122022-12-11
6534 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 17:50 2021-12-122022-12-11
6506 щоденно Полтава-Південна – Огульці 18:06 2021-12-122022-12-11
6805 щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 18:10 2021-12-122022-12-11
6295 щоденно Огульці – Полтава-Південна 18:33 2021-12-122022-12-10
6655/6577 щоденно Лозова – Полтава-Південна 18:55 2020-12-132022-12-10
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 19:51 2021-12-122022-12-11
6727/6369 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 20:25 2021-12-122022-12-11
6537 щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 20:40 2020-12-132022-12-11
6580/6652 щоденно Полтава-Південна – Лозова 20:52 2020-12-242022-12-10
6352 щоденно Полтава-Південна – Коломак 21:08 2021-12-122022-12-11
6806 щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 22:06 2021-12-122022-12-11
6657/6579 щоденно Лозова – Полтава-Південна 22:41 2021-12-122022-12-10
6536 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 23:35 2021-12-122022-12-11
6505 щоденно Огульці – Полтава-Південна 00:08 2021-12-122022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ