[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » 136 км

  1. Лубни - Гребінка
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1238АБВГДЗІКЛМОПРСТУФХШЯ
з.п. 136 км  Полтавська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 07:32 07:33 2021-12-122022-12-10
6364 щоденно Гребінка – Миргород 08:50 08:51 2021-12-122022-12-11
6721/6363 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 13:12 13:13 2021-12-122022-12-11
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:13 14:14 2021-12-122022-12-11
6365 щоденно Миргород – Гребінка 16:01 16:02 2021-12-122022-12-11
6368 крім сб. Гребінка – Лубни 17:00 17:01 2020-12-132022-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 19:09 19:10 2020-12-132022-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 20:31 20:32 2021-12-122022-12-11
6727/6369 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:36 01:37 2021-12-122022-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:13 02:14 2021-12-122022-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ