[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » 136 км

  1. Лубни - Гребінка
  1. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  2. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1238АБВГДЗІКЛМОПРСТУФХШЯ
з.п. 136 км  Полтавська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 07:33 07:34 2020-12-132021-12-11
6364 щоденно Гребінка – Миргород 08:51 08:52 2020-12-132021-12-11
6721/6363 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 13:33 13:34 2020-12-132021-12-11
6366/6728* 1 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:13 14:14 2020-12-132021-12-11
6365 щоденно Миргород – Гребінка 16:01 16:02 2020-12-132021-12-11
6368 крім сб. Гребінка – Лубни 17:00 17:01 2020-12-132021-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 19:09 19:10 2020-12-132021-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 20:30 20:31 2020-12-132021-12-11
6727 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:36 01:37 2021-03-282021-12-11
6369 щоденно Ромодан – Гребінка 01:36 01:37 2020-12-132021-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:11 02:12 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ