[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Протасів Яр

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

467АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТФХЦЧШЩЯ
з.п. Протасів Яр  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:24 04:25 2021-09-012021-12-11
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:46 04:47 2020-06-152021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:52 05:53 2021-07-072021-12-11
6901 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:09 06:10 2021-10-312021-12-11
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:20 06:21 2021-07-072021-12-11
6903 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:29 06:30 2021-10-312021-12-11
6722/21 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 06:39 06:40 2020-10-252021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:57 06:58 2021-07-262021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:03 07:04 2020-12-132021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:03 07:05 2021-10-312021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 07:08 07:09 2021-10-312021-12-11
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:14 07:15 2021-10-312021-12-11
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:14 07:15 2021-10-312021-12-11
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:23 07:24 2021-10-312021-12-11
6702/01 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Миронівка 07:25 07:26 2020-06-232021-12-11
7061 крім сб., нд. Ніжин – Київ-Волинський 07:34 07:35 2021-10-312021-12-11
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:13 08:14 2021-10-312021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 08:15 08:17 2021-07-022021-12-11
6704/03 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Цвіткове 08:36 08:37 2021-10-312021-12-11
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:43 08:44 2020-06-012021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 08:53 08:55 2021-07-072021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:56 08:58 2021-07-262021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 09:03 09:05 2021-07-262021-12-11
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:34 09:35 2021-10-312021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:33 10:35 2021-10-312021-12-11
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 10:55 10:56 2020-06-232021-12-11
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:27 11:28 2020-09-012021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:14 12:15 2021-10-312021-12-11
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:31 12:32 2021-10-312021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 13:14 13:16 2021-07-072021-12-11
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:31 13:33 2021-10-312021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:57 13:58 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:13 14:14 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:02 15:03 2021-07-262021-12-11
6919 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:52 15:53 2021-07-072021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:21 16:23 2020-12-312021-12-11
6918 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:30 16:31 2021-09-012021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:08 17:09 2021-07-072021-12-11
7062 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:08 17:10 2021-09-272021-12-11
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:19 17:20 2021-09-012021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 17:26 17:27 2020-12-132021-12-11
866/865 крім ср. Київ-Волинський – Неданчичі 17:42 17:43 2021-10-012021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 18:02 18:03 2021-07-262021-12-11
6706/05 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Миронівка 18:05 18:06 2020-06-012021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 18:22 18:24 2021-07-262021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:28 18:30 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 18:36 18:37 2021-02-082021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:47 18:48 2020-06-012021-12-11
6923 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:59 19:00 2020-12-132021-12-11
6726/25 щоденно Цвіткове – Київ-Пас. (Північна) 19:05 19:06 2021-10-312021-12-11
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:30 19:31 2021-10-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:43 19:44 2021-01-202021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:45 19:46 2021-07-262021-12-11
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 20:19 20:20 2021-07-022021-12-11
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:35 20:36 2020-12-132021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:50 20:51 2020-12-132021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 21:11 21:12 2021-07-262021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:32 21:33 2021-07-262021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:38 21:40 2021-07-262021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:33 22:34 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:08 23:09 2020-12-302021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ