[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Протасів Яр

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

467АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТФХЧШЩЯ
з.п. Протасів Яр  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:46 04:47 2020-06-152021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:12 05:13 2020-12-132021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:52 05:53 2020-06-152021-12-11
6901 крім сб., нд. Ніжин – Святошин 06:09 06:10 2021-03-282021-12-11
6901 по сб., нд. Ніжин – Київ-Волинський 06:09 06:10 2021-03-282021-12-11
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:18 06:19 2021-03-282021-12-11
6903 щоденно Носівка – Київ-Пас. (Північна) 06:30 06:31 2020-12-132021-12-11
6722/21 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 06:39 06:40 2020-10-252021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:57 06:58 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:03 07:04 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:09 07:10 2020-12-132021-12-11
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:14 07:15 2021-03-282021-12-11
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:14 07:15 2021-03-282021-12-11
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:21 07:22 2021-03-282021-12-11
6702/01 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Миронівка 07:25 07:26 2020-06-232021-12-11
6911 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:51 07:52 2021-03-282021-12-11
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:07 08:08 2021-03-282021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 08:15 08:17 2020-12-132021-12-11
6704/03 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Миронівка 08:36 08:37 2020-06-012021-12-11
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:43 08:44 2020-06-012021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:53 08:55 2021-01-202021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 09:04 09:06 2021-03-282021-12-11
864/863 крім вт., ср., чт. Неданчичі – Київ-Волинський 09:34 09:35 2021-03-282021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:33 10:35 2021-02-082021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 10:39 10:40 2021-03-282021-12-11
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 10:55 10:56 2020-06-232021-12-11
6915 щоденно Ніжин – Київ-Пас. 11:27 11:28 2020-10-252021-12-11
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:34 12:35 2021-03-282021-12-11
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:45 13:46 2021-03-282021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:51 13:52 2021-06-072021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:21 16:23 2020-12-312021-12-11
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:30 16:31 2020-12-132021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:08 17:09 2021-02-082021-12-11
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:19 17:20 2020-12-132021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 17:26 17:27 2020-12-132021-12-11
866/865 крім вт., ср., чт. Київ-Волинський – Неданчичі 17:42 17:43 2020-12-132021-12-11
6706/05 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Миронівка 18:05 18:06 2020-06-012021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:25 18:27 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 18:36 18:37 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:47 18:48 2020-06-012021-12-11
6923 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:59 19:00 2020-12-132021-12-11
6726/25 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Північна) 19:05 19:06 2020-06-012021-12-11
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:30 19:31 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:43 19:44 2021-01-202021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:45 19:46 2020-12-132021-12-11
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 20:12 20:13 2020-12-132021-12-11
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:35 20:36 2020-12-132021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:50 20:51 2020-12-132021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:37 21:38 2020-12-132021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:33 22:34 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:08 23:09 2020-12-302021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ