[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Пісочин » Рижів

  1. 25-28/01/2022:п.6914/6915 на дільниці Люботин - Харків-Балаш.- Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6914 #6915
  2. 25-27.01 №6141/6142 Харків-Левада – Золочів прослідує ст.Основа 15.24-15.29(замість рзд 6 км ч/з ст.Новожанове)15.44-15.45,Залютине 15.50-15.51,Куряж 15.59-16.00, Шпаківка 16.11-16.15,далі діючим розкладом
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6141/6142
  3. 28.01 №6165 Харків-Балашовський – Люботин до ст.Нова Баварія(13.57- 14.02) згідно діючого розкладу,далі ст.Люботин 14.37
    Дісно з: 2022-01-24 до: 2022-02-05 / Потяг: #6165
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

126БВГДЗКЛМНОПРСТФХЧШЯ
з.п. Рижів  Пісочин / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:34 05:35 2020-12-132022-12-10
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:57 05:58 2021-12-122022-12-10
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:06 06:07 2021-12-122022-12-10
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 06:50 06:51 2020-12-132022-12-10
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:55 06:56 2020-12-132022-12-10
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:00 07:01 2021-12-122022-12-10
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:10 07:11 2021-12-122022-12-10
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:21 07:22 2021-12-122022-12-10
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:39 07:40 2021-11-092022-12-10
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:55 07:56 2020-12-132022-12-10
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:10 08:11 2020-12-132022-12-10
6269 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Люботин 08:34 08:35 2020-12-132022-12-10
6909 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:32 09:33 2020-12-132022-12-10
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:47 09:48 2020-12-132022-12-10
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:47 11:48 2020-12-132022-12-10
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 11:51 11:52 2021-12-122022-12-10
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:54 11:55 2020-12-132022-12-10
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:48 12:49 2020-12-132022-12-10
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:50 12:51 2021-12-122022-12-10
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 13:17 13:18 2021-12-122022-12-10
6165 1 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 14:05 14:06 2020-12-132022-12-10
6167 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:33 14:34 2020-12-132022-12-10
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 15:05 15:06 2020-12-132022-12-10
6914 1 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:19 15:20 2021-12-122022-12-10
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:00 16:01 2020-12-132022-12-10
6326 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:36 16:37 2021-12-122022-12-10
6915 1 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:40 16:41 2020-12-132022-12-10
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:35 17:36 2020-12-132022-12-10
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:37 17:38 2021-12-122022-12-10
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:56 17:57 2020-12-132022-12-10
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:49 18:50 2020-12-132022-12-10
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:49 18:50 2021-12-122022-12-10
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:07 19:08 2020-12-132022-12-10
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:36 19:37 2021-12-122022-12-10
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:54 19:55 2021-12-122022-12-10
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:10 20:11 2020-12-132022-12-10
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:42 20:43 2021-01-202022-12-10
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:52 20:53 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ