[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Пісочин » Рижів

  1. 09,11,21.11. №6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42,слідує діючим розкладом,далі з відміною з.п.Караванна,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  2. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  3. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  4. 25-31.10,01,02,03,05-07.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  5. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  6. 01-13/11/2021:п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 11-10, Люботин-Західний 11-20/11-21, Люботин 11-34/11-35, Нова Баварія 12- 03/12-04, Парк Н 12-11/12-12, прибуття Харків-Пас. 12-17
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  7. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  8. 06,07.11 №6910 курсує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  9. 08-22.11,24.11 №6907 Харків Пас-Огульці, №6908 Огульці–Люботин на ділянці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908 #6907
  10. 08-10.11.№6909 Харків Пас-Огульці відправленням ст.Харків Пас 8.52(замість 09.10) з відміною з.п.Караванна,Нова Баварія 09.05- 09.06,Пісочин 09.18-09.20,Коротич 09.27-09.28,Люботин 09.40- 09.58,Огульці 10.23
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6909
  11. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  12. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  13. 11-22.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49-17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  14. 12,14,16,18,22.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-16.52, з.п.Караванна 17.01-17.02,прибуття ст.Огульці 17.20
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  15. 13,15,17,19.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42, слідує діючим розкладом,далі з.п.Караванна 15.51-15.52,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  16. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  17. 12-19/11/2021:п.6916 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 18-05 (замість 17-59), Люботин-Західний 18-15/18-16, Люботин 18- 28/18-31, зп Водяне 18-30/18-31, зп Коротич 18-37/18-38, зп Рай- Оленівка 18-41/18-42, зп Пісочин 18-45/18-46, зп Рижов 18-49/18-50, зп Хвилинка 18-53/18-4, Нова Баварія 19-04/19-05, парк Н 19-12/19- 13, прибуття Харків-Пас. 19-18
    Дісно з: 2021-11-12 до: 2021-12-05 / Потяг: #6916*
  18. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
  19. 17.11. №6167 Золочів – Харків-Пасажирський відмінено
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6167
  20. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  21. 23.11.21 №6907 Харків-Пас - Огульці обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6907
  22. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  23. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  24. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  25. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  26. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  27. 23.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин слідує діючим розкладом, далі Люботин 15.31-15.42, Люботин-Зах. 15.55- 15.56,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  28. 23.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49- 17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  29. 26,28,30/11/2021: п. № 6330 Огульці-Харків-Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6330
  30. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  31. 26,28,30.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  32. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  33. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  34. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  35. 29/11/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Люботин 12-31, Нова Баварія 13-06/13-07, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-11-30 / Потяг: #6224
  36. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  37. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  38. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

126БВГДЗКЛМНОПРСТФХЧШЯ
з.п. Рижів  Пісочин / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:34 05:35 2020-12-132021-12-11
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:54 05:55 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:05 06:06 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:48 06:49 2021-03-282021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 06:50 06:51 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:55 06:56 2020-12-132021-12-11
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:10 07:11 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:21 07:22 2020-12-132021-12-11
6907 2 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:41 07:42 2021-11-092021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:55 07:56 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:10 08:11 2020-12-132021-12-11
6269 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Люботин 08:34 08:35 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:31 09:32 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:32 09:33 2020-12-132021-12-11
6159 2 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:46 09:47 2020-12-132021-12-11
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:47 11:48 2020-12-132021-12-11
6910 2 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 11:49 11:50 2020-12-132021-12-11
6319 6 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:54 11:55 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:48 12:49 2020-12-132021-12-11
6224 5 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:50 12:51 2020-12-212021-12-23
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 13:17 13:18 2020-12-212021-12-23
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 14:04 14:05 2020-12-132021-12-11
6167 1 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:33 14:34 2020-12-132021-12-11
6321 8 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 15:06 15:07 2020-12-132021-12-11
6914 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:19 15:20 2020-12-192021-12-22
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:00 16:01 2020-12-132021-12-11
6326 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:36 16:37 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:39 16:40 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:35 17:36 2020-12-132021-12-11
6330 4 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:36 17:37 2020-12-132021-12-20
6919 2 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:58 17:59 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:49 18:50 2020-12-132021-12-11
6916* 1 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:49 18:50 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:07 19:08 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:23 19:24 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:53 19:54 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:12 20:13 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:41 20:42 2021-01-202021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:53 20:54 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ