[На початок]
«Действует с 31.10.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Харьков » Минутка

  1. Харьков - Мерчик
  2. Харьков - Люботин
  1. 4,6,8/12/2021: п.6330 Огульці - Харків-Балаш. на дільниці Огульці - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-09 / Потяг: #6330
  2. 6,7/12/2021: п.6910 Огульці - Харків-Пас. на дільниці Люботин - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-08 / Потяг: #6910
  3. 10/12/2021: п. № 6224 сполученням Мерчик-Харків Левада до ст. Нова Баварія прослідує згідно діючого розкладу, а далі зміненим маршрутом до ст. Харків-Пасажирський (на ділянці Нова Баварія - Харків-Левада відмінено): ст. Нова Баварія 12.59-13.10, Харків-Пасажирський Парк Н 13.17, прибуття Харків-Пасажирський 13.22
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6224
  4. 08-10.12 №6319 Харків-Левада – Мерчик до ст. Нова Баварія слідує діючим розкладом,далі зміненим маршрутом Нова Баварія- Шпаківка-Роз'їзд 10 км-Люботин(12.27-12.40),далі слідує згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6319
  5. 10.12 №6141 буде відправлено зі ст.Харків-Пас о 15.06 через Основу 15.24-15.39,далі згідно діючого розкладу.На дільниці Харків-Левада- Основа відмінено
    Дісно з: 2021-12-06 до: 2021-12-11 / Потяг: #6141/6142
Станции, до которых можно добраться без пересадок Украина
Алфавитный указатель станций и платформ

16БВГДЗКЛМНОПРСТФХЧШЯ
о.п. Минутка  Харьков / Харьковская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6157/6158 ежедневно Золочев – Харьков-Левада 05:37 05:38 2020-12-132021-12-11
6134 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 05:58 05:59 2020-12-132021-12-11
6902 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 06:09 06:10 2020-12-132021-12-11
6138 ежедневно Мерчик – Харьков-Балашовский 06:52 06:53 2021-03-282021-12-11
6159/6160 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 06:58 06:59 2020-12-132021-12-11
6266 кроме сб., вс. Тростянец-Смородино – Харьков-Пассажирский 07:15 07:16 2020-12-132021-12-11
6904 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 07:25 07:26 2020-12-132021-12-11
6907 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 07:37 07:38 2021-11-092021-12-11
6221 ежедневно Харьков-Левада – Люботин 07:50 07:51 2020-12-132021-12-11
6309 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 08:05 08:06 2020-12-132021-12-11
6909 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 09:27 09:28 2020-12-132021-12-11
6163 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 09:35 09:36 2020-12-132021-12-11
6159 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 09:42 09:43 2020-12-132021-12-11
6139 кроме сб., вс. Харьков-Левада – Золочев 11:43 11:44 2020-12-132021-12-11
6319 1 ежедневно Харьков-Левада – Мерчик 11:49 11:50 2020-12-132021-12-11
6910 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 11:53 11:54 2020-12-132021-12-11
6165/6166 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 12:52 12:53 2020-12-132021-12-11
6224 1 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 12:54 12:55 2020-12-212021-12-11
6165 ежедневно Харьков-Балашовский – Люботин 14:00 14:01 2020-12-132021-12-11
6167 кроме сб., вс. Золочев – Харьков-Пассажирский 14:36 14:37 2020-12-132021-12-11
6321 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 15:02 15:03 2020-12-132021-12-11
6914 ежедневно Люботин – Харьков-Балашовский 15:23 15:24 2020-12-192021-12-11
6141/6142 1 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 15:56 15:57 2020-12-132021-12-11
6915 ежедневно Харьков-Балашовский – Огульцы 16:35 16:36 2020-12-132021-12-11
6326 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 16:40 16:41 2020-12-132021-12-11
6325 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 17:30 17:31 2020-12-132021-12-11
6330 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Балашовский 17:40 17:41 2020-12-132021-12-11
6919 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 17:53 17:54 2020-12-132021-12-11
6171 ежедневно Золочев – Харьков-Пассажирский 18:53 18:54 2020-12-132021-12-11
6916* ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 18:53 18:54 2020-12-132021-12-11
6329 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 19:02 19:03 2020-12-132021-12-11
6228 ежедневно Люботин – Харьков-Левада 19:27 19:28 2020-12-132021-12-11
6334 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 19:57 19:58 2020-12-132021-12-11
6921 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 20:08 20:09 2020-12-132021-12-11
6171 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 20:38 20:39 2021-01-202021-12-11
6333 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 20:49 20:50 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ