[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Khvylynka

  1. Kharkiv - Merchyk
  2. Kharkiv - Lyubotyn
  1. 25-28/01/2022:п.6914/6915 на дільниці Люботин - Харків-Балаш.- Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6914 #6915
  2. 25-27.01 №6141/6142 Харків-Левада – Золочів прослідує ст.Основа 15.24-15.29(замість рзд 6 км ч/з ст.Новожанове)15.44-15.45,Залютине 15.50-15.51,Куряж 15.59-16.00, Шпаківка 16.11-16.15,далі діючим р-м. 28.01 №6141 відмінено на дільниці Харків-Левада - ст.Основа. Харків-Пас 15.13 ,Основа 15.24-15.39 далі діючим розкладом
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6141/6142
  3. 28.01 №6165 Харків-Балашовський – Люботин до ст.Нова Баварія(13.57- 14.02) згідно діючого розкладу,прибуття до ст.Люботин 14.37.
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6165
  4. 01,03/02/2022: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2022-01-28 до: 2022-02-07 / Потяг: #6914
  5. 03,08.02 №6319 Харків-Левада – Мерчик на дільниці Люботин – Мерчик відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6319
  6. 01,03.02 №6165 Харків-Балашовський – Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6165
  7. 03/02/2022:п.6914 Люботин - Харків-Балашовський відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6914
  8. 28/01/2022: п.6224 Мерчик - Харків-Левада до ст.Нова Баварія прослідує згідно графіку, далі - зміненим маршрутом: Нова Баварія - Харків-Пас. на дільниці Нова Баварія - Харків-Левада відмінено, за наступним розкладом: Нова Баварія 12-59/13-10, парк Н 13-17/13-18, прибуття Харків-Пас. 13-25
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-01-29 / Потяг: #6224
pl. Khvylynka  Kharkiv / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 05:37 05:38 2020-12-132022-12-10
6134 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:01 06:02 2021-12-122022-12-10
6902 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:10 06:11 2021-12-122022-12-10
6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 06:58 06:59 2020-12-132022-12-10
6138 daily Merchyk – Kharkiv-Balashovs'kyy 07:04 07:05 2021-12-122022-12-10
6266 except Sa, Su Trostyanets-Smorodyne – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:15 07:16 2021-12-122022-12-10
6904 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:25 07:26 2021-12-122022-12-10
6907 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 07:34 07:35 2021-11-092022-12-10
6221 daily Kharkiv-Levada – Lyubotyn 07:50 07:51 2020-12-132022-12-10
6309 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 08:05 08:06 2020-12-132022-12-10
6909 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 09:27 09:28 2020-12-132022-12-10
6159 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 09:42 09:43 2020-12-132022-12-10
6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 11:43 11:44 2020-12-132022-12-10
6319 1 daily Kharkiv-Levada – Merchyk 11:49 11:50 2020-12-132022-12-10
6910 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 11:55 11:56 2021-12-122022-12-10
6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 12:52 12:53 2020-12-132022-12-10
6224 1 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 12:54 12:55 2021-12-122022-12-10
6165 2 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Lyubotyn 14:00 14:01 2020-12-132022-12-10
6167 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:36 14:37 2020-12-132022-12-10
6321 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 15:00 15:01 2020-12-132022-12-10
6914 3 daily Lyubotyn – Kharkiv-Balashovs'kyy 15:23 15:24 2021-12-122022-12-10
6141/6142 1 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 15:56 15:57 2020-12-132022-12-10
6915 1 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Ogul'tsi 16:35 16:36 2020-12-132022-12-10
6326 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:40 16:41 2021-12-122022-12-10
6325 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 17:30 17:31 2020-12-132022-12-10
6330 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Balashovs'kyy 17:41 17:42 2021-12-122022-12-10
6919 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 17:51 17:52 2020-12-132022-12-10
6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:53 18:54 2020-12-132022-12-10
6916* daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:53 18:54 2021-12-122022-12-10
6329 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 19:02 19:03 2020-12-132022-12-10
6228 daily Lyubotyn – Kharkiv-Levada 19:40 19:41 2021-12-122022-12-10
6334 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:58 19:59 2021-12-122022-12-10
6921 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 20:05 20:06 2020-12-132022-12-10
6171 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 20:37 20:38 2021-01-202022-12-10
6333 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 20:47 20:48 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ