[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Хвилинка

  1. Харків - Мерчик
  2. Харків - Люботин
  1. 20/10/2022: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відмінено зупинку по зп Караванна
    Дісно з: 2022-01-19 до: 2022-01-21 / Потяг: #6910
  2. 25,26,27/01/2022: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2022-01-20 до: 2022-01-28 / Потяг: #6914
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

126БВГДЗКЛМНОПРСТФХЧШЯ
з.п. Хвилинка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:37 05:38 2020-12-132022-12-10
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 06:01 06:02 2021-12-122022-12-10
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:10 06:11 2021-12-122022-12-10
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:58 06:59 2020-12-132022-12-10
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:04 07:05 2021-12-122022-12-10
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:15 07:16 2021-12-122022-12-10
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:25 07:26 2021-12-122022-12-10
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:34 07:35 2021-11-092022-12-10
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:50 07:51 2020-12-132022-12-10
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:05 08:06 2020-12-132022-12-10
6909 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:27 09:28 2020-12-132022-12-10
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:42 09:43 2020-12-132022-12-10
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:43 11:44 2020-12-132022-12-10
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:49 11:50 2020-12-132022-12-10
6910 1 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 11:55 11:56 2021-12-122022-12-10
6165/6166 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:52 12:53 2020-12-132022-12-10
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:54 12:55 2021-12-122022-12-10
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 14:00 14:01 2020-12-132022-12-10
6167 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:36 14:37 2020-12-132022-12-10
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 15:00 15:01 2020-12-132022-12-10
6914 1 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:23 15:24 2021-12-122022-12-10
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:56 15:57 2020-12-132022-12-10
6915 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:35 16:36 2020-12-132022-12-10
6326 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:40 16:41 2021-12-122022-12-10
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:30 17:31 2020-12-132022-12-10
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:41 17:42 2021-12-122022-12-10
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:51 17:52 2020-12-132022-12-10
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:53 18:54 2020-12-132022-12-10
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:53 18:54 2021-12-122022-12-10
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:02 19:03 2020-12-132022-12-10
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:40 19:41 2021-12-122022-12-10
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:58 19:59 2021-12-122022-12-10
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:05 20:06 2020-12-132022-12-10
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:37 20:38 2021-01-202022-12-10
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:47 20:48 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ