[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Novaya Bavaryya » Nova Bavariya

  1. 25-28/01/2022:п.6914/6915 на дільниці Люботин - Харків-Балаш.- Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6914 #6915
  2. 25-27.01 №6141/6142 Харків-Левада – Золочів прослідує ст.Основа 15.24-15.29(замість рзд 6 км ч/з ст.Новожанове)15.44-15.45,Залютине 15.50-15.51,Куряж 15.59-16.00, Шпаківка 16.11-16.15,далі діючим р-м. 28.01 №6141 відмінено на дільниці Харків-Левада - ст.Основа. Харків-Пас 15.13 ,Основа 15.24-15.39 далі діючим розкладом
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6141/6142
  3. 28.01 №6165 Харків-Балашовський – Люботин до ст.Нова Баварія(13.57- 14.02) згідно діючого розкладу,прибуття до ст.Люботин 14.37.
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6165
  4. 01,03/02/2022: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2022-01-28 до: 2022-02-07 / Потяг: #6914
  5. 03,08/02/2022: п.7004 Мерчик - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2022-01-27 до: 2022-02-09 / Потяг: #7004
  6. 03,08.02 №6319 Харків-Левада – Мерчик на дільниці Люботин – Мерчик відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6319
  7. 01,03.02 №6165 Харків-Балашовський – Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6165
  8. 03/02/2022:п.6914 Люботин - Харків-Балашовський відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #6914
  9. 03,08.02 №7003/7004 Харків-Пас.-Мерчик– Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #7004 #7003
  10. 28/01/2022: п.6224 Мерчик - Харків-Левада до ст.Нова Баварія прослідує згідно графіку, далі - зміненим маршрутом: Нова Баварія - Харків-Пас. на дільниці Нова Баварія - Харків-Левада відмінено, за наступним розкладом: Нова Баварія 12-59/13-10, парк Н 13-17/13-18, прибуття Харків-Пас. 13-25
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-01-29 / Потяг: #6224
st. Nova Bavariya  Novaya Bavaryya / Kharkiv Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 05:41 05:42 2020-12-132022-12-10
6134 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:05 06:06 2021-12-122022-12-10
6902 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:15 06:16 2021-12-122022-12-10
7001 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 06:44 06:45 2020-12-132022-12-10
6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 07:03 07:04 2020-12-132022-12-10
6138 daily Merchyk – Kharkiv-Balashovs'kyy 07:08 07:11 2021-12-122022-12-10
6266 except Sa, Su Trostyanets-Smorodyne – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:20 07:22 2021-12-122022-12-10
6904 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:30 07:31 2021-12-122022-12-10
6907 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 07:31 07:32 2021-11-092022-12-10
6221 daily Kharkiv-Levada – Lyubotyn 07:47 07:48 2020-12-132022-12-10
6318 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 08:02 08:03 2021-12-122022-12-10
6309 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 08:02 08:03 2020-12-132022-12-10
6269 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 08:27 08:28 2020-12-132022-12-10
7002 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 09:03 09:04 2021-12-122022-12-10
6909 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 09:24 09:25 2020-12-132022-12-10
6159 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 09:39 09:40 2020-12-132022-12-10
6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 11:39 11:40 2020-12-132022-12-10
6319 1 daily Kharkiv-Levada – Merchyk 11:46 11:47 2020-12-132022-12-10
6910 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 11:59 12:00 2021-12-122022-12-10
6165/6166 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 12:57 12:59 2020-12-132022-12-10
6224 1 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 12:59 13:06 2021-12-122022-12-10
6912 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 13:24 13:25 2021-12-122022-12-10
6165 2 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Lyubotyn 13:57 13:58 2020-12-132022-12-10
7003 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 14:33 14:34 2020-12-132022-12-10
6167 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:41 14:42 2020-12-132022-12-10
6321 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 14:57 14:58 2020-12-132022-12-10
6914 3 daily Lyubotyn – Kharkiv-Balashovs'kyy 15:27 15:28 2021-12-122022-12-10
6141/6142 1 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 15:51 15:53 2020-12-132022-12-10
6915 1 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Ogul'tsi 16:32 16:33 2020-12-132022-12-10
6326 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:45 16:46 2021-12-122022-12-10
6325 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 17:27 17:28 2020-12-132022-12-10
7004 2 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 17:28 17:29 2021-12-122022-12-10
6330 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Balashovs'kyy 17:45 17:46 2021-12-122022-12-10
6919 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 17:48 17:49 2020-12-132022-12-10
6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:57 19:09 2020-12-132022-12-10
6916* daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:58 18:59 2021-12-122022-12-10
6329 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 18:59 19:00 2020-12-132022-12-10
6228 daily Lyubotyn – Kharkiv-Levada 19:44 19:45 2021-12-122022-12-10
6921 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 20:02 20:03 2020-12-132022-12-10
6334 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:02 20:03 2021-12-122022-12-10
6171 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 20:34 20:35 2021-01-202022-12-10
6333 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 20:44 20:45 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ