[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Нова Баварія » Нова Баварія

  1. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  2. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  3. е/п6167 02/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  4. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06,22/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  5. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
  6. е/п6326 02/06 зі ст.Люботин прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Люботин 16.00хв,приб.ст.Х-Пасс 16.57хв.22/06 ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6326
  7. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  8. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  9. е/п №6909 Харків-Пасажирський – Огульці 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Відправлення Харків-Пас 09:00., ст. Люботин 09:55 - 10:16
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6909
  10. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  11. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  12. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня,22,23,24,25,26/06 буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  13. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  14. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.22,23,25,26/06 до ст.Шпаківка слідуе згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом через Шпаківку-Куряж-Х-Пасс,на дільниці Шпаківка-Н-Баварія-Х-Пасс відмінено,22,23,26/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х- Пасс 14.58хв,24/06 відпр.ст.Золочев 14.05хв(замість 13.23хв),зміненим маршрутом,приб.ст.Х-Пасс 15.38хв.,25/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х-Пасс 15.11хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  15. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
  16. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  17. е/п №6915 16/06,22/06 Харків-Балашовський – Огульці на дільниці Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  18. 22/06/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-23 / Потяг: #6914
  19. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
  20. 24 червня е/п №7003 Харків-Пас – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #7003
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

126БВГДЗКЛМНОПРСТФХЧШЯ
ст. Нова Баварія  Нова Баварія / Харків Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:41 05:42 2020-12-132021-12-11
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 06:03 06:04 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:14 06:15 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 06:43 06:44 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:56 06:57 2021-03-282021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:03 07:10 2020-12-132021-12-11
6266 щоденно Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:22 07:22 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:30 07:31 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:33 07:34 2020-12-132021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:01 08:02 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 08:06 08:07 2020-12-132021-12-11
6269 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:26 08:27 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:58 08:59 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:23 09:24 2020-12-132021-12-11
6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:39 09:40 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:39 09:40 2020-12-132021-12-11
6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:39 11:40 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:46 11:47 2020-12-132021-12-11
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 11:58 11:59 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:57 12:59 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:59 13:06 2020-12-132021-12-11
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 13:24 13:25 2020-12-132021-12-11
6165 2 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:57 13:58 2020-12-132021-12-11
7003 1 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 14:34 14:35 2020-12-132021-12-11
6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:41 14:42 2020-12-132021-12-11
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 14:58 14:59 2020-12-132021-12-11
6914 2 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:27 15:28 2020-12-132021-12-11
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:51 15:53 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:32 16:33 2020-12-132021-12-11
6326 1 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:45 16:46 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:26 17:27 2020-12-132021-12-11
7004 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 17:27 17:28 2020-12-132021-12-11
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:44 17:45 2020-12-132021-12-11
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:49 17:50 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:57 19:09 2020-12-132021-12-11
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:59 19:00 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:17 19:18 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 20:02 20:03 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:04 20:05 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:34 20:35 2021-01-202021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:45 20:46 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ