[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Люботин » Люботин

  1. 25-28/01/2022:п.6914/6915 на дільниці Люботин - Харків-Балаш.- Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-01-21 до: 2022-02-05 / Потяг: #6914 #6915
  2. 28.01 №6165 Харків-Балашовський – Люботин до ст.Нова Баварія(13.57- 14.02) згідно діючого розкладу,далі ст.Люботин 14.37
    Дісно з: 2022-01-24 до: 2022-02-05 / Потяг: #6165
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

15678АБВГДІКЛМНОПРСТХЯ
ст. Люботин  Люботин / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Люботин – Огульці 04:24 2021-12-122022-12-10
6137 щоденно Люботин – Мерчик 04:55 2021-12-122022-12-10
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:26 05:34 2021-12-122022-12-10
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 05:41 05:42 2021-12-122022-12-10
6903 щоденно Люботин – Огульці 05:44 2021-12-122022-12-10
6464 крім сб., нд. Люботин – Мерефа 05:55 2021-12-122022-12-10
6317 щоденно Люботин – Мерчик 06:04 2021-12-122022-12-10
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:33 06:35 2021-12-122022-12-10
6266 по сб., нд. Тростянець-Смородине – Люботин 06:43 2021-12-122022-12-10
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 06:43 06:50 2021-12-122022-12-10
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:54 06:56 2021-12-122022-12-10
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 07:13 07:15 2020-12-132022-12-10
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:39 07:41 2021-12-122022-12-10
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 08:04 08:06 2021-11-092022-12-10
6463 крім сб., нд. Мерефа – Люботин 08:15 2021-03-192022-12-10
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 08:24 2020-12-132022-12-10
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:36 2020-12-132022-12-10
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:38 08:40 2021-12-122022-12-10
6307 крім сб., нд. Люботин – Мерчик 08:40 2021-12-122022-12-10
6269 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Люботин 08:55 2020-12-132022-12-10
6267 щоденно Люботин – Суми 09:07 2021-12-122022-12-10
6908 щоденно Огульці – Люботин 09:10 2021-12-122022-12-10
6909 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:58 10:16 2020-12-132022-12-10
6222 крім сб., нд. Мерчик – Люботин 10:04 2020-12-252022-12-10
6159 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 10:13 10:15 2020-12-132022-12-10
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 11:29 11:30 2021-12-122022-12-10
6224 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:06 12:24 2021-12-122022-12-10
6319 щоденно Харків-Левада – Мерчик 12:20 12:40 2020-12-132022-12-10
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 12:58 2021-12-122022-12-10
6165 1 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 14:32 2020-12-132022-12-10
6914 1 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 14:54 2021-12-122022-12-10
7003 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 14:57 14:59 2020-12-132022-12-10
6322 щоденно Мерчик – Люботин 15:25 2021-12-122022-12-10
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 15:30 15:32 2020-12-132022-12-10
6326 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:12 2021-12-122022-12-10
7004 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 17:04 17:05 2021-12-122022-12-10
6915 1 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 17:06 17:16 2020-12-132022-12-10
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:11 17:13 2021-12-122022-12-10
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 18:01 18:02 2020-12-132022-12-10
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 18:22 18:37 2020-12-132022-12-10
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:23 18:25 2021-12-122022-12-10
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:12 2021-12-122022-12-10
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:28 19:29 2021-12-122022-12-10
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:34 19:36 2020-12-132022-12-10
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:36 2020-12-132022-12-10
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 21:08 21:23 2021-01-202022-12-10
6920 щоденно Огульці – Люботин 21:12 2021-12-122022-12-10
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 21:18 21:19 2020-12-132022-12-10
6336 щоденно Мерчик – Люботин 21:20 2021-12-122022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ