[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Merefa » Merefa

  1. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  2. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  3. 17.11 №6289/6293 Харків-Пас-Лозова–Краматорськ ,№6292/6290 Краматорськ –Лозова- Харків-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6292/6290 #6289/6293
  4. 15,17,19.11 №6856 Лозова–Харків-Пас до ст.Герсіванівський(20.59-21.08) слідує діючим розкладом,далі Лихачове 21.56-21.57,Бірки 22.50-22.51, Мерефа 23.11-23.12,прибуття на Харків-Пас 23.50
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6856
  5. 17.11 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків-Пас 13.35,Покотилівка13.52-13.53,Мерефа 14.13-14.14,Бірки 14.40- 14.41,Лихачове 15.39-15.40,Панютине 16.51-16.52,Лозова 17.04
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  6. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
  7. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  8. 19,22,23.11 №6675 Харків-Пас–Красноград на дільниці Харків Пас- Мерефа відмінено,відправлення зі ст.Люботин 12.50, курсує зміненим маршрутом Люботин-Буди-Мерефа.Буди 13.09,Мерефа 13.22-13.23, далі діючим розкладом
    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6675
  9. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
  10. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6289/6293 Харків-Пасажирський - Краматорськ: Лозова 12.33 Близнюки 13.02 (+10) - 13.03 (+10) Дубове 13.17 (+10) - 13.18 (+10) Гаврилiвка 13.29 (+10) - 13.30 (+10) Язикове 13.42 (+10) - 13.43 (+10) Барвiнкове 13.50 (+10) - 13.51 (+10) Гусарiвка 14.01 (+10) - 14.02 (+10) Бантишеве 14.11 (+10) - 14.12 (+10) Шидловська 14.21 (+10) - 14.22 (+10) Слов'янськ 14.41 (+10) - 14.43 (+10) Шпичкине 14.56 (+10) - 14.57 (+10) Краматорськ 15.05 (+10).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6289/6293
  11. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6517 Харків Пас. - Дубове: Лозова 15.08 (+12) Пост 4 км 15.22 (+16) Близнюки 15.40 (+22) - 15.41 (+22) Дубове 15.56 (+22).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6517
  12. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  13. 25,26.11 №6289 Харків-Пас-Лозова відправлення зі ст.Харків-Пас. в 09.45 замість 10.16, Покотилівка 09.59-10.02, Мерефа 10.23-10.45, далі згідно ДР.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6289/6293
  14. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  15. 27.11 №6289 Харків-Пас-Лозова відправлення зі ст.Харків-Пас. в 10.05 замість 10.16, Покотилівка 10.32, Мерефа 10.45-10.46, Бірки 11.00, далі згідно ДР.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6289/6293
  16. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  17. 02,03.12 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків- Пас 13.38,Покотилівка13.55-13.56,Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57,Лихачове 15.55-15.57,Панютине 17.01-17.02,Лозова 17.14
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  18. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  19. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
st. Merefa  Merefa / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6503 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 04:07 04:09 2020-12-132021-12-11
6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 04:32 04:34 2020-12-132021-12-11
6502 daily Lyhachove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 04:34 04:35 2021-11-222021-12-11
6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:04 06:06 2020-12-132021-12-11
6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:35 06:37 2021-10-312021-12-11
6464 except Sa, Su Lyubotyn – Merefa 06:40 2021-10-312021-12-11
6686 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:42 06:46 2020-12-132021-12-11
6510 except Sa, Su Merefa – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:58 2020-12-132021-12-11
6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:18 07:20 2020-12-132021-12-11
6463 except Sa, Su Merefa – Lyubotyn 07:30 2021-03-192021-12-11
6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:55 08:05 2020-12-132021-12-11
6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 07:56 07:58 2020-12-132021-12-11
6678 daily Zachepylivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:52 08:55 2020-12-132021-12-11
6513 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 09:09 09:11 2021-10-312021-12-11
6687 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 09:23 09:25 2020-12-132021-12-11
7032/7034 daily Slov'yans'k – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 10:27 10:29 2021-10-312021-12-11
6289/6293 4 except Wd Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Kramators'k 10:43 10:45 2021-11-012021-12-11
6517 5 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 11:49 11:51 2021-07-262021-12-11
6516 2 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:09 12:11 2021-10-312021-12-11
6675 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 13:22 13:23 2021-04-162021-12-11
6690 2 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 13:59 14:02 2020-12-132021-12-11
6853 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 14:16 14:18 2021-03-152021-12-11
6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 14:33 14:35 2020-12-132021-12-11
6692 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:13 16:14 2020-12-132021-12-11
6855/6865 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Gavrylivka 16:34 16:36 2020-12-132021-12-11
6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 18:00 18:01 2020-12-132021-12-11
6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 18:08 18:10 2020-12-132021-12-11
6524 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:23 18:25 2021-10-312021-12-11
6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Slov'yans'k 18:26 18:28 2021-04-292021-12-11
6694 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:46 18:51 2020-12-132021-12-11
6677 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zachepylivka 19:06 19:08 2020-12-132021-12-11
6292/6290 1 except Wd Kramators'k – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:21 19:22 2021-11-012021-12-11
6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 19:31 19:33 2020-12-132021-12-11
6528 1 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:32 20:33 2021-10-312021-12-11
6696 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:39 20:40 2021-04-162021-12-11
6529 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyhachove 21:20 21:22 2020-12-132021-12-11
6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 21:28 21:30 2020-12-132021-12-11
6706 except Sa, Su Zmiyiv – Merefa 21:41 2020-12-132021-12-11
6856 1 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 23:03 23:04 2021-10-312021-12-11
6531 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 00:40 00:42 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ