[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Мерефа » Мерефа

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12456789АБВГДЄЗКЛМНОПРСТУХШЯ
ст. Мерефа  Мерефа / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 04:07 04:09 2021-12-122022-12-10
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 04:31 04:32 2021-12-122022-12-10
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 04:32 04:34 2020-12-132022-12-10
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:04 06:06 2020-12-132022-12-10
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 06:35 06:37 2021-12-122022-12-10
6464 крім сб., нд. Люботин – Мерефа 06:40 2021-12-122022-12-10
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:42 06:45 2021-12-122022-12-10
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 06:58 2020-12-132022-12-10
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 07:18 07:20 2020-12-132022-12-10
6463 крім сб., нд. Мерефа – Люботин 07:30 2021-03-192022-12-10
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 07:55 08:11 2020-12-132022-12-10
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:56 07:58 2020-12-132022-12-10
6678 щоденно Зачепилівка – Харків-Пасажирський 08:52 08:55 2021-12-122022-12-10
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 09:09 09:11 2021-12-122022-12-10
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 09:23 09:25 2020-12-132022-12-10
7032/7034 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 10:27 10:29 2021-10-312022-12-10
6289/6293 крім ср. Харків-Пасажирський – Краматорськ 10:43 10:45 2021-11-012022-12-10
6517 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 11:34 11:36 2021-12-122022-12-10
6516 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:00 12:02 2021-12-122022-12-10
6675 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 13:22 13:23 2021-12-122022-12-10
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:00 14:02 2021-12-122022-12-10
6853 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 14:16 14:18 2021-03-152022-12-10
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 14:33 14:35 2020-12-132022-12-10
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:13 16:14 2021-12-122022-12-10
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 16:34 16:36 2020-12-132022-12-10
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 18:00 18:01 2020-12-132022-12-10
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 18:08 18:10 2020-12-132022-12-10
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 18:23 18:25 2021-12-122022-12-10
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 18:26 18:28 2021-12-122022-12-10
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 18:46 18:48 2021-12-122022-12-10
6677 щоденно Харків-Пасажирський – Зачепилівка 19:06 19:08 2021-12-122022-12-10
6292/6290 крім ср. Краматорськ – Харків-Пасажирський 19:22 19:24 2021-11-012022-12-10
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 19:31 19:33 2021-12-122022-12-10
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 20:34 20:35 2021-12-122022-12-10
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 20:39 20:43 2021-12-122022-12-10
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 21:20 21:22 2021-12-122022-12-10
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 21:28 21:30 2020-12-132022-12-10
6706 крім сб., нд. Зміїв – Мерефа 21:41 2020-12-132022-12-10
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:10 23:11 2021-12-122022-12-10
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:40 00:42 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ