[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Komarivka

  1. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  2. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  3. 15,17,19.11 №6856 Лозова–Харків-Пас до ст.Герсіванівський(20.59-21.08) слідує діючим розкладом,далі Лихачове 21.56-21.57,Бірки 22.50-22.51, Мерефа 23.11-23.12,прибуття на Харків-Пас 23.50
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6856
  4. 17.11 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків-Пас 13.35,Покотилівка13.52-13.53,Мерефа 14.13-14.14,Бірки 14.40- 14.41,Лихачове 15.39-15.40,Панютине 16.51-16.52,Лозова 17.04
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  5. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
  6. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  7. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
  8. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  9. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  10. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  11. 02,03.12 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків- Пас 13.38,Покотилівка13.55-13.56,Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57,Лихачове 15.55-15.57,Панютине 17.01-17.02,Лозова 17.14
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  12. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  13. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
  14. 03.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
  15. 03.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
  16. 08.12 №6853 Харків-Пас – Лозова до ст.Мерефа згідно діючого розкладу, далі Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57, Лихачове 15.55- 15.57,Панютине 17.01-17.02, Лозова 17.14
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
pl. Komarivka  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6503 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 04:00 04:01 2020-12-132021-12-11
6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 04:23 04:24 2020-12-132021-12-11
6502 daily Lyhachove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 04:44 04:45 2021-11-222021-12-11
6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:15 06:16 2020-12-132021-12-11
6464 except Sa, Su Lyubotyn – Merefa 06:28 06:29 2021-10-312021-12-11
6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:46 06:47 2021-10-312021-12-11
6686 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:54 06:55 2020-12-132021-12-11
6510 except Sa, Su Merefa – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:07 07:08 2020-12-132021-12-11
6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:29 07:30 2020-12-132021-12-11
6463 except Sa, Su Merefa – Lyubotyn 07:38 07:39 2021-03-192021-12-11
6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:14 08:15 2020-12-132021-12-11
6513 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 09:01 09:02 2021-10-312021-12-11
6687 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 09:14 09:15 2020-12-132021-12-11
6517 4 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 11:40 11:41 2021-07-262021-12-11
6516 2 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:19 12:20 2021-10-312021-12-11
6853 3 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 14:08 14:09 2021-03-152021-12-11
6690 4 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:13 14:14 2020-12-132021-12-11
6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 14:24 14:25 2020-12-132021-12-11
6692 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:22 16:23 2020-12-132021-12-11
6855/6865 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Gavrylivka 16:25 16:26 2020-12-132021-12-11
6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 17:51 17:52 2020-12-132021-12-11
6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:59 18:00 2020-12-132021-12-11
6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Slov'yans'k 18:17 18:18 2021-04-292021-12-11
6524 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:33 18:34 2021-10-312021-12-11
6694 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:00 19:01 2020-12-132021-12-11
6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 19:22 19:23 2020-12-132021-12-11
6528 1 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:41 20:42 2021-10-312021-12-11
6696 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:49 20:50 2021-04-162021-12-11
6529 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyhachove 21:11 21:12 2020-12-132021-12-11
6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 21:19 21:20 2020-12-132021-12-11
6856 1 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 23:11 23:12 2021-10-312021-12-11
6531 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 00:31 00:32 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ