[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Комарівка

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1245678АБВГДЄЗКЛМНОПРСТУХШЯ
з.п. Комарівка  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 04:00 04:01 2021-12-122022-12-10
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 04:23 04:24 2020-12-132022-12-10
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 04:43 04:44 2021-12-122022-12-10
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:15 06:16 2020-12-132022-12-10
6464 крім сб., нд. Люботин – Мерефа 06:28 06:29 2021-12-122022-12-10
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 06:46 06:47 2021-12-122022-12-10
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:53 06:54 2021-12-122022-12-10
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:07 07:08 2020-12-132022-12-10
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 07:29 07:30 2020-12-132022-12-10
6463 крім сб., нд. Мерефа – Люботин 07:38 07:39 2021-03-192022-12-10
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:47 07:48 2020-12-132022-12-10
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:20 08:21 2020-12-132022-12-10
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 09:01 09:02 2021-12-122022-12-10
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 09:14 09:15 2020-12-132022-12-10
6517 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 11:25 11:26 2021-12-122022-12-10
6516 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:10 12:11 2021-12-122022-12-10
6853 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 14:08 14:09 2021-03-152022-12-10
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:11 14:12 2021-12-122022-12-10
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 14:24 14:25 2020-12-132022-12-10
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:22 16:23 2021-12-122022-12-10
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 16:25 16:26 2020-12-132022-12-10
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:51 17:52 2020-12-132022-12-10
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:59 18:00 2020-12-132022-12-10
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 18:17 18:18 2021-12-122022-12-10
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 18:33 18:34 2021-12-122022-12-10
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 18:57 18:58 2021-12-122022-12-10
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 19:22 19:23 2021-12-122022-12-10
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 20:43 20:44 2021-12-122022-12-10
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 20:52 20:53 2021-12-122022-12-10
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 21:11 21:12 2021-12-122022-12-10
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 21:19 21:20 2020-12-132022-12-10
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:18 23:19 2021-12-122022-12-10
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:31 00:32 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ