[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Pivdennyy

    1. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
      Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
    2. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
    3. 17.11 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків-Пас 13.35,Покотилівка13.52-13.53,Мерефа 14.13-14.14,Бірки 14.40- 14.41,Лихачове 15.39-15.40,Панютине 16.51-16.52,Лозова 17.04
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
    4. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
    5. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
    6. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
      Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
    7. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6517 Харків Пас. - Дубове: Лозова 15.08 (+12) Пост 4 км 15.22 (+16) Близнюки 15.40 (+22) - 15.41 (+22) Дубове 15.56 (+22).
      Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6517
    8. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
      Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
    9. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
      Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
    10. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
      Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
    11. 02,03.12 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків- Пас 13.38,Покотилівка13.55-13.56,Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57,Лихачове 15.55-15.57,Панютине 17.01-17.02,Лозова 17.14
      Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
    12. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
      Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
    13. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
      Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
    pl. Pivdennyy  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
    Period.Routeinc.dep.FromTo
    6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 04:20 04:21 2020-12-132021-12-11
    6502 daily Lyhachove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 04:47 04:48 2021-11-222021-12-11
    6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:18 06:19 2020-12-132021-12-11
    6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:49 06:50 2021-10-312021-12-11
    6686 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:57 06:58 2020-12-132021-12-11
    6510 except Sa, Su Merefa – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:10 07:11 2020-12-132021-12-11
    6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:32 07:33 2020-12-132021-12-11
    6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 07:44 07:45 2020-12-132021-12-11
    6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:17 08:18 2020-12-132021-12-11
    6513 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 08:58 08:59 2021-10-312021-12-11
    6687 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 09:11 09:12 2020-12-132021-12-11
    6517 5 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 11:37 11:38 2021-07-262021-12-11
    6516 2 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:22 12:23 2021-10-312021-12-11
    6853 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 14:05 14:06 2021-03-152021-12-11
    6690 2 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:17 14:18 2020-12-132021-12-11
    6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 14:21 14:22 2020-12-132021-12-11
    6855/6865 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Gavrylivka 16:22 16:23 2020-12-132021-12-11
    6692 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:25 16:26 2020-12-132021-12-11
    6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 17:48 17:49 2020-12-132021-12-11
    6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:56 17:57 2020-12-132021-12-11
    6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Slov'yans'k 18:14 18:15 2021-04-292021-12-11
    6524 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:36 18:37 2021-10-312021-12-11
    6694 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:03 19:04 2020-12-132021-12-11
    6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 19:19 19:20 2020-12-132021-12-11
    6528 1 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:44 20:45 2021-10-312021-12-11
    6529 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyhachove 21:08 21:09 2020-12-132021-12-11
    6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 21:16 21:17 2020-12-132021-12-11
    6531 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 00:28 00:29 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ