[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Naukovyy

    1. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
      Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
    2. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
    3. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
    4. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
      Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
    5. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
      Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
    6. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6517 Харків Пас. - Дубове: Лозова 15.08 (+12) Пост 4 км 15.22 (+16) Близнюки 15.40 (+22) - 15.41 (+22) Дубове 15.56 (+22).
      Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6517
    7. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
      Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
    8. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
      Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
    9. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
      Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
    10. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
      Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
    11. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
      Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
    pl. Naukovyy  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
    Period.Routeinc.dep.FromTo
    6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 04:11 04:12 2020-12-132021-12-11
    6502 daily Lyhachove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 04:59 05:00 2021-11-222021-12-11
    6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:28 06:29 2020-12-132021-12-11
    6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:59 07:00 2021-10-312021-12-11
    6686 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:07 07:08 2020-12-132021-12-11
    6510 except Sa, Su Merefa – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:20 07:21 2020-12-132021-12-11
    6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 07:35 07:36 2020-12-132021-12-11
    6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:42 07:43 2020-12-132021-12-11
    6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:27 08:28 2020-12-132021-12-11
    6513 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 08:47 08:49 2021-10-312021-12-11
    6687 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 09:02 09:03 2020-12-132021-12-11
    6517 5 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 11:28 11:29 2021-07-262021-12-11
    6516 2 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:32 12:33 2021-10-312021-12-11
    6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 14:12 14:13 2020-12-132021-12-11
    6690 2 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:27 14:28 2020-12-132021-12-11
    6855/6865 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Gavrylivka 16:13 16:14 2020-12-132021-12-11
    6692 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:35 16:36 2020-12-132021-12-11
    6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 17:39 17:40 2020-12-132021-12-11
    6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:47 17:48 2020-12-132021-12-11
    6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Slov'yans'k 18:05 18:06 2021-04-292021-12-11
    6524 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:45 18:46 2021-10-312021-12-11
    6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 19:10 19:11 2020-12-132021-12-11
    6694 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:13 19:14 2020-12-132021-12-11
    6528 1 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:53 20:54 2021-10-312021-12-11
    6529 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyhachove 20:58 20:59 2020-12-132021-12-11
    6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 21:07 21:08 2020-12-132021-12-11
    6531 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 00:19 00:20 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ