[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Pokotylivka

  1. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  2. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  3. 15,17,19.11 №6856 Лозова–Харків-Пас до ст.Герсіванівський(20.59-21.08) слідує діючим розкладом,далі Лихачове 21.56-21.57,Бірки 22.50-22.51, Мерефа 23.11-23.12,прибуття на Харків-Пас 23.50
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6856
  4. 17.11 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків-Пас 13.35,Покотилівка13.52-13.53,Мерефа 14.13-14.14,Бірки 14.40- 14.41,Лихачове 15.39-15.40,Панютине 16.51-16.52,Лозова 17.04
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  5. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
  6. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  7. 19,22,23.11 №6675 Харків-Пас–Красноград на дільниці Харків Пас- Мерефа відмінено,відправлення зі ст.Люботин 12.50, курсує зміненим маршрутом Люботин-Буди-Мерефа.Буди 13.09,Мерефа 13.22-13.23, далі діючим розкладом
    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6675
  8. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
  9. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6517 Харків Пас. - Дубове: Лозова 15.08 (+12) Пост 4 км 15.22 (+16) Близнюки 15.40 (+22) - 15.41 (+22) Дубове 15.56 (+22).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6517
  10. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  11. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  12. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  13. 02,03.12 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків- Пас 13.38,Покотилівка13.55-13.56,Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57,Лихачове 15.55-15.57,Панютине 17.01-17.02,Лозова 17.14
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  14. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  15. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
st. Pokotylivka  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6503 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 03:50 03:51 2020-12-132021-12-11
6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 04:08 04:09 2020-12-132021-12-11
6502 daily Lyhachove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 05:04 05:05 2021-11-222021-12-11
6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:33 06:34 2020-12-132021-12-11
6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:03 07:04 2021-10-312021-12-11
6686 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:11 07:12 2020-12-132021-12-11
6510 except Sa, Su Merefa – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:25 07:26 2020-12-132021-12-11
6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 07:31 07:32 2020-12-132021-12-11
6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:31 08:32 2020-12-132021-12-11
6513 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 08:43 08:44 2021-10-312021-12-11
6687 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 08:58 08:59 2020-12-132021-12-11
6678 daily Zachepylivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 09:11 09:13 2020-12-132021-12-11
7032/7034 daily Slov'yans'k – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 10:46 10:47 2021-10-312021-12-11
6517 5 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 11:24 11:25 2021-07-262021-12-11
6516 2 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:36 12:37 2021-10-312021-12-11
6675 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 13:03 13:04 2021-04-162021-12-11
6853 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 13:55 13:56 2021-03-152021-12-11
6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 14:09 14:10 2020-12-132021-12-11
6690 2 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:31 14:32 2020-12-132021-12-11
6855/6865 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Gavrylivka 16:09 16:10 2020-12-132021-12-11
6692 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:39 16:40 2020-12-132021-12-11
6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 17:35 17:36 2020-12-132021-12-11
6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:43 17:44 2020-12-132021-12-11
6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Slov'yans'k 18:01 18:02 2021-04-292021-12-11
6524 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:49 18:50 2021-10-312021-12-11
6677 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zachepylivka 18:52 18:53 2020-12-132021-12-11
6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 19:06 19:07 2020-12-132021-12-11
6694 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:17 19:18 2020-12-132021-12-11
6529 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyhachove 20:54 20:55 2020-12-132021-12-11
6528 1 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:57 20:58 2021-10-312021-12-11
6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 21:03 21:04 2020-12-132021-12-11
6696 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 21:06 21:07 2021-04-162021-12-11
6856 1 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 23:25 23:26 2021-10-312021-12-11
6531 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 00:15 00:16 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ