[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Покотилівка

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1245689АБВГДЄЗКЛМНОПРСТУХШЯ
ст. Покотилівка  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 03:50 03:51 2021-12-122022-12-10
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 04:08 04:09 2020-12-132022-12-10
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 05:04 05:05 2021-12-122022-12-10
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:33 06:34 2020-12-132022-12-10
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 07:03 07:04 2021-12-122022-12-10
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:10 07:11 2021-12-122022-12-10
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:25 07:26 2020-12-132022-12-10
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:31 07:32 2020-12-132022-12-10
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 07:47 07:48 2020-12-132022-12-10
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:37 08:38 2020-12-132022-12-10
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:43 08:44 2021-12-122022-12-10
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 08:58 08:59 2020-12-132022-12-10
6678 щоденно Зачепилівка – Харків-Пасажирський 09:11 09:13 2021-12-122022-12-10
7032/7034 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 10:46 10:47 2021-10-312022-12-10
6517 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 11:09 11:10 2021-12-122022-12-10
6516 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:27 12:28 2021-12-122022-12-10
6675 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 13:03 13:04 2021-12-122022-12-10
6853 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 13:55 13:56 2021-03-152022-12-10
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 14:09 14:10 2020-12-132022-12-10
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:30 14:31 2021-12-122022-12-10
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 16:09 16:10 2020-12-132022-12-10
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:39 16:40 2021-12-122022-12-10
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:35 17:36 2020-12-132022-12-10
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:43 17:44 2020-12-132022-12-10
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 18:01 18:02 2021-12-122022-12-10
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 18:50 18:51 2021-12-122022-12-10
6677 щоденно Харків-Пасажирський – Зачепилівка 18:52 18:53 2021-12-122022-12-10
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 19:06 19:07 2021-12-122022-12-10
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:14 19:15 2021-12-122022-12-10
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 20:54 20:55 2021-12-122022-12-10
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 20:59 21:00 2021-12-122022-12-10
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 21:03 21:04 2020-12-132022-12-10
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 21:09 21:10 2021-12-122022-12-10
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:31 23:32 2021-12-122022-12-10
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:15 00:16 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ