[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Покотилівка

  1. Е/п 6675 06,09,10 вересня відпр. зі ст. Х-Пас.12:42(замість 12:48 хв.) ,Покотилівка 12:57-12:58, Мерефа 13:16-13:23, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-09-20 / Потяг: #6675
  2. В добу 13-17, 20.09.2021 змінюються графік руху п/п: № 7032 Слов'янськ-Харків-Пасажирський – ст. Гаврилiвка (07.28) згідно з книгою розкладу, ст. Дубове +4 хв (07.43-07.44), ст. Близнюки +3 хв (07.54-07.55), ст. Лозова (08.11) згідно з книгою розкладу
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-20 / Потяг: #7032/7034
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1245689АБВГДЄЗКЛМНОПРСТУХШЯ
ст. Покотилівка  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 03:50 03:51 2020-12-132021-12-11
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 04:08 04:09 2020-12-132021-12-11
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 05:14 05:15 2020-12-132021-12-11
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:33 06:34 2020-12-132021-12-11
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 07:03 07:04 2020-12-132021-12-11
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:11 07:12 2020-12-132021-12-11
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:25 07:26 2020-12-132021-12-11
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:31 07:32 2020-12-132021-12-11
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:31 08:32 2020-12-132021-12-11
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:43 08:44 2020-12-132021-12-11
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 08:58 08:59 2020-12-132021-12-11
6678 щоденно Зачепилівка – Харків-Пасажирський 09:11 09:13 2020-12-132021-12-11
7032/7034 1 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 10:46 10:47 2021-03-282021-12-11
6517 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 11:24 11:25 2021-07-262021-12-11
6516 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:44 12:45 2021-04-292021-12-11
6675 1 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 13:03 13:04 2021-04-162021-12-11
6853 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 13:55 13:56 2021-03-152021-12-11
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 14:09 14:10 2020-12-132021-12-11
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:31 14:32 2020-12-132021-12-11
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 16:09 16:10 2020-12-132021-12-11
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:39 16:40 2020-12-132021-12-11
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:35 17:36 2020-12-132021-12-11
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:43 17:44 2020-12-132021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 18:01 18:02 2021-04-292021-12-11
6677 щоденно Харків-Пасажирський – Зачепилівка 18:52 18:53 2020-12-132021-12-11
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 18:54 18:55 2020-12-132021-12-11
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 19:06 19:07 2020-12-132021-12-11
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:17 19:18 2020-12-132021-12-11
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 20:54 20:55 2020-12-132021-12-11
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 20:59 21:00 2021-07-262021-12-11
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 21:03 21:04 2020-12-132021-12-11
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 21:06 21:07 2021-04-162021-12-11
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:31 23:32 2021-03-152021-12-11
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:15 00:16 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ