[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Lypovyy gay

  1. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  2. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  3. 17.11 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків-Пас 13.35,Покотилівка13.52-13.53,Мерефа 14.13-14.14,Бірки 14.40- 14.41,Лихачове 15.39-15.40,Панютине 16.51-16.52,Лозова 17.04
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  4. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
  5. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  6. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
  7. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6517 Харків Пас. - Дубове: Лозова 15.08 (+12) Пост 4 км 15.22 (+16) Близнюки 15.40 (+22) - 15.41 (+22) Дубове 15.56 (+22).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6517
  8. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  9. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  10. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  11. 02,03.12 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків- Пас 13.38,Покотилівка13.55-13.56,Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57,Лихачове 15.55-15.57,Панютине 17.01-17.02,Лозова 17.14
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  12. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  13. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
pl. Lypovyy gay  Kharkiv / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 04:00 04:02 2020-12-132021-12-11
6502 daily Lyhachove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 05:12 05:14 2021-11-222021-12-11
6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:41 06:42 2020-12-132021-12-11
6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:09 07:11 2021-10-312021-12-11
6686 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:18 07:19 2020-12-132021-12-11
6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 07:23 07:25 2020-12-132021-12-11
6510 except Sa, Su Merefa – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:33 07:34 2020-12-132021-12-11
6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:55 07:57 2020-12-132021-12-11
6513 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 08:35 08:37 2021-10-312021-12-11
6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:39 08:41 2020-12-132021-12-11
6687 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 08:50 08:52 2020-12-132021-12-11
6517 5 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 11:15 11:17 2021-07-262021-12-11
6516 2 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:44 12:46 2021-10-312021-12-11
6853 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 13:49 13:51 2021-03-152021-12-11
6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 14:01 14:03 2020-12-132021-12-11
6690 2 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:39 14:40 2020-12-132021-12-11
6855/6865 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Gavrylivka 16:00 16:02 2020-12-132021-12-11
6692 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:47 16:48 2020-12-132021-12-11
6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 17:27 17:29 2020-12-132021-12-11
6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:35 17:37 2020-12-132021-12-11
6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Slov'yans'k 17:53 17:55 2021-04-292021-12-11
6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 18:57 18:59 2020-12-132021-12-11
6524 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:58 18:59 2021-10-312021-12-11
6694 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:24 19:25 2020-12-132021-12-11
6529 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyhachove 20:45 20:47 2020-12-132021-12-11
6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 20:55 20:57 2020-12-132021-12-11
6528 1 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 21:05 21:06 2021-10-312021-12-11
6696 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 21:14 21:15 2021-04-162021-12-11
6531 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 00:06 00:08 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ