[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Липовий гай

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

124568АБВГДЄЗКЛМНОПРСТУХШЯ
з.п. Липовий гай  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 04:00 04:02 2020-12-132022-12-10
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 05:12 05:14 2021-12-122022-12-10
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:41 06:42 2020-12-132022-12-10
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 07:09 07:11 2021-12-122022-12-10
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:17 07:18 2021-12-122022-12-10
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:23 07:25 2020-12-132022-12-10
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:33 07:34 2020-12-132022-12-10
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 07:55 07:57 2020-12-132022-12-10
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:35 08:37 2021-12-122022-12-10
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:45 08:47 2020-12-132022-12-10
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 08:50 08:52 2020-12-132022-12-10
6517 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 11:00 11:02 2021-12-122022-12-10
6516 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:35 12:37 2021-12-122022-12-10
6853 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 13:49 13:51 2021-03-152022-12-10
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 14:01 14:03 2020-12-132022-12-10
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:38 14:39 2021-12-122022-12-10
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 16:00 16:02 2020-12-132022-12-10
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:47 16:48 2021-12-122022-12-10
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:27 17:29 2020-12-132022-12-10
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:35 17:37 2020-12-132022-12-10
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 17:53 17:55 2021-12-122022-12-10
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 18:57 18:59 2021-12-122022-12-10
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 18:58 18:59 2021-12-122022-12-10
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:21 19:22 2021-12-122022-12-10
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 20:45 20:47 2021-12-122022-12-10
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 20:55 20:57 2020-12-132022-12-10
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 21:07 21:08 2021-12-122022-12-10
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 21:17 21:18 2021-12-122022-12-10
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:06 00:08 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ