[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Novoselivka

  1. 13,16,18/05/2022: п.6319 Харків-Пас. - Мерчик на дільниці Харків-Пас. - Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-05-17 до: 2022-05-19 / Потяг: #6319
  2. 19, 20 травня 2022 поїзд № 6319 Харків-Пас. - Мерчик до ст. Нова Баварія слідує згідно діючого розкладу, далі відправлення зі ст. Нова Баварія 12- 03, прибуття на ст. Люботин 12-40, далі діючим розкладом
    Дісно з: 2022-05-17 до: 2022-05-21 / Потяг: #6319
  3. 18/05/2022: п.6159 Харків-Пас. - Мерчик обмежено по ст.Люботин, на дільниці Люботин - Мерчик відмінено
    Дісно з: 2022-05-11 до: 2022-05-19 / Потяг: #6159
  4. 18/05/2022: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 12-15 (замість 11-05), Люботин-Західний 12-25/12-26, прибуття Люботин 12-40, на дільниці Люботин - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2022-05-11 до: 2022-05-19 / Потяг: #6910
pl. Novoselivka  Kharkiv / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6134 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:11 06:12 2022-05-182022-12-10
6421 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 06:40 06:41 2022-05-202022-12-10
6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:47 06:49 2022-05-212022-12-10
6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:06 07:08 2022-05-132022-12-10
6410 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:14 07:15 2022-05-202022-12-10
6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Vlasivka 07:18 07:19 2022-05-182022-12-10
6266 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:29 07:30 2022-03-222022-12-10
6410 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:36 07:37 2022-03-292022-05-19
6904 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:38 07:39 2021-12-122022-12-10
6318 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:10 08:11 2022-03-292022-12-10
6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:45 08:46 2020-12-132022-12-10
6687 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 08:45 08:46 2020-12-132022-12-10
6513 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 09:15 09:16 2021-12-122022-12-10
6909 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 09:15 09:16 2020-12-132022-12-10
6422 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 09:22 09:24 2022-05-202022-12-10
6419 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 09:25 09:26 2022-03-292022-12-10
6159 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 09:25 09:26 2022-05-132022-12-10
6678 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 09:38 09:39 2022-05-132022-12-10
6222 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 10:14 10:15 2020-12-252022-12-10
6852 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 10:42 10:45 2022-03-292022-12-10
6688 daily Vlasivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 11:21 11:23 2022-05-182022-12-10
6319 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 11:52 11:53 2022-03-292022-12-10
6910 1 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:07 12:08 2021-12-122022-12-10
6428 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:07 12:09 2022-05-202022-12-10
6321 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 12:40 12:41 2020-12-132022-12-10
6427 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 13:10 13:11 2022-05-202022-12-10
6853 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 13:43 13:44 2022-04-132022-12-10
6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 13:57 13:58 2020-12-132022-12-10
6690 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:44 14:45 2021-12-122022-12-10
6915 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 14:45 14:46 2022-05-182022-12-10
6165 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 15:20 15:21 2022-03-292022-12-10
6426 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 15:52 15:54 2022-03-292022-12-10
6324 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:00 16:01 2022-05-182022-12-10
6522 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:02 16:03 2021-12-122022-12-10
6431 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 16:43 16:44 2022-03-292022-05-19
6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 16:51 16:52 2022-03-292022-12-10
6326 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:53 16:54 2022-03-302022-12-10
6325 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 17:18 17:19 2022-05-182022-12-10
6431 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 17:22 17:23 2022-05-202022-12-10
6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:30 17:31 2020-12-132022-12-10
6919 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 17:39 17:40 2022-03-302022-12-10
6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 18:10 18:11 2022-04-132022-12-10
6156 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:37 18:38 2022-04-032022-12-10
6157 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 19:05 19:06 2022-04-032022-12-10
6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 19:45 19:46 2022-05-202022-12-10
6334 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:59 20:00 2022-05-182022-12-10
6333 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 20:30 20:31 2022-05-182022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ