[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Novoselivka

  1. 09,11,21.11. №6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42,слідує діючим розкладом,далі з відміною з.п.Караванна,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  2. 25-31.10,01,02,03,05-07.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  3. 25-31.10.,01-18.11.№6554 відправленням зі ст.Куп'янськ вузл.15.53 до ст.Шевченкове(16.42-16.44) слідує згідно діючого розкладу далі ст.Гракове 17.13-17.14, Чугуїв 17.32-17.33,Тернове 18.00-18.01, Основа ЕЦ-1 18.23-18.24,Харків Пас 18.39
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6554
  4. 01-13/11/2021:п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 11-10, Люботин-Західний 11-20/11-21, Люботин 11-34/11-35, Нова Баварія 12- 03/12-04, Парк Н 12-11/12-12, прибуття Харків-Пас. 12-17
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  5. 06,07.11 №6910 курсує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  6. 08-22.11,24.11 №6907 Харків Пас-Огульці, №6908 Огульці–Люботин на ділянці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908 #6907
  7. 08-10.11.№6909 Харків Пас-Огульці відправленням ст.Харків Пас 8.52(замість 09.10) з відміною з.п.Караванна,Нова Баварія 09.05- 09.06,Пісочин 09.18-09.20,Коротич 09.27-09.28,Люботин 09.40- 09.58,Огульці 10.23
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6909
  8. 08.11 №6419 до ст.Шебелінка (10.49-10.52) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 11.27-11.28,Савинці 11.48-11.51 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6419
  9. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  10. 11-22.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49-17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  11. 12,14,16,18,22.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-16.52, з.п.Караванна 17.01-17.02,прибуття ст.Огульці 17.20
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  12. 13,15,17,19.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42, слідує діючим розкладом,далі з.п.Караванна 15.51-15.52,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  13. 12-19/11/2021:п.6916 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 18-05 (замість 17-59), Люботин-Західний 18-15/18-16, Люботин 18- 28/18-31, зп Водяне 18-30/18-31, зп Коротич 18-37/18-38, зп Рай- Оленівка 18-41/18-42, зп Пісочин 18-45/18-46, зп Рижов 18-49/18-50, зп Хвилинка 18-53/18-4, Нова Баварія 19-04/19-05, парк Н 19-12/19- 13, прибуття Харків-Пас. 19-18
    Дісно з: 2021-11-12 до: 2021-12-05 / Потяг: #6916*
  14. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  15. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
  16. 17.11 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків-Пас 13.35,Покотилівка13.52-13.53,Мерефа 14.13-14.14,Бірки 14.40- 14.41,Лихачове 15.39-15.40,Панютине 16.51-16.52,Лозова 17.04
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  17. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
  18. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
  19. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  20. 17.11. №6167 Золочів – Харків-Пасажирський відмінено
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6167
  21. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
  22. 23.11.21 №6907 Харків-Пас - Огульці обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6907
  23. 23.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин слідує діючим розкладом, далі Люботин 15.31-15.42, Люботин-Зах. 15.55- 15.56,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  24. 23.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49- 17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  25. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6517 Харків Пас. - Дубове: Лозова 15.08 (+12) Пост 4 км 15.22 (+16) Близнюки 15.40 (+22) - 15.41 (+22) Дубове 15.56 (+22).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6517
  26. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  27. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  28. 26,28,30.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  29. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  30. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  31. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  32. 02,03.12 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків- Пас 13.38,Покотилівка13.55-13.56,Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57,Лихачове 15.55-15.57,Панютине 17.01-17.02,Лозова 17.14
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  33. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  34. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
Stations in direct Ukraine
Alphabetical index of stations and platforms

14689ABCDEGIJKLMNOPRSTUVYZ
pl. Novoselivka  Kharkiv / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6503 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 03:41 03:42 2020-12-132021-12-11
6701 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 03:55 03:56 2020-12-132021-12-11
6502 daily Lyhachove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 05:19 05:20 2021-11-222021-12-11
6134 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6902 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:22 06:23 2020-12-132021-12-11
6133 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 06:43 06:44 2020-12-132021-12-11
6684 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:47 06:49 2020-12-132021-12-11
6410 daily Balakliya – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:01 07:02 2020-02-272021-12-11
6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:16 07:18 2021-10-312021-12-11
6685 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 07:18 07:19 2020-12-132021-12-11
6686 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:24 07:26 2020-12-132021-12-11
6907 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 07:25 07:26 2021-11-092021-12-11
6266 except Sa, Su Trostyanets-Smorodyne – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:29 07:30 2020-12-132021-12-11
6904 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:38 07:39 2020-12-132021-12-11
6510 except Sa, Su Merefa – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:39 07:40 2020-12-132021-12-11
6309 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 07:53 07:54 2020-12-132021-12-11
6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:02 08:04 2020-12-132021-12-11
6269 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 08:17 08:18 2020-12-132021-12-11
6513 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 08:30 08:31 2021-10-312021-12-11
6687 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 08:45 08:46 2020-12-132021-12-11
6702 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:46 08:47 2020-12-132021-12-11
6419 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Izyum 08:53 08:54 2020-12-132021-12-11
6909 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 09:15 09:16 2020-12-132021-12-11
6517 5 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Dubove 11:10 11:11 2021-07-262021-12-11
6910 2 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:06 12:07 2020-12-132021-12-11
6516 2 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:51 12:52 2021-10-312021-12-11
6853 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 13:43 13:44 2021-03-152021-12-11
6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 13:57 13:58 2020-12-132021-12-11
6690 2 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:45 14:46 2020-12-132021-12-11
6167 1 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:49 14:50 2020-12-132021-12-11
6321 8 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 14:50 14:51 2020-12-132021-12-11
6855/6865 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Gavrylivka 15:55 15:56 2020-12-132021-12-11
6326 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:53 16:54 2020-12-132021-12-11
6692 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:53 16:54 2020-12-132021-12-11
6325 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 17:18 17:19 2020-12-132021-12-11
6145/6146 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zolochiv 17:22 17:23 2020-12-132021-12-11
6705 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 17:22 17:23 2020-12-132021-12-11
6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:30 17:31 2020-12-132021-12-11
6919 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 17:41 17:42 2020-12-132021-12-11
6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Slov'yans'k 17:47 17:48 2021-04-292021-12-11
6554 1 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:30 18:31 2021-10-052021-12-11
6677 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zachepylivka 18:45 18:46 2020-12-132021-12-11
6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 18:51 18:52 2020-12-132021-12-11
6680 1 daily Izyum – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
6524 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:05 19:06 2021-10-312021-12-11
6916* 1 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:06 19:07 2020-12-132021-12-11
6694 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:29 19:30 2020-12-132021-12-11
6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:48 19:49 2020-12-132021-12-11
6921 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 19:56 19:57 2020-12-132021-12-11
6334 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:10 20:11 2020-12-132021-12-11
6333 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 20:37 20:38 2020-12-132021-12-11
6529 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyhachove 20:40 20:41 2020-12-132021-12-11
6697 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 20:50 20:51 2020-12-132021-12-11
6528 1 daily Dubove – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 21:11 21:12 2021-10-312021-12-11
6696 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 21:20 21:21 2021-04-162021-12-11
6531 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 00:01 2020-12-132021-12-11
6407 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Svyatogirs'k 02:01 02:02 2021-11-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ