[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Новоселівка

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345689АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
з.п. Новоселівка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 03:41 03:42 2021-12-122022-12-10
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 03:55 03:56 2020-12-132022-12-10
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 05:19 05:20 2021-12-122022-12-10
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 06:13 06:14 2021-12-122022-12-10
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:23 06:24 2021-12-122022-12-10
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 06:43 06:44 2020-12-132022-12-10
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:47 06:49 2020-12-132022-12-10
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 07:16 07:18 2021-12-122022-12-10
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:18 07:19 2020-12-132022-12-10
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:22 07:23 2021-11-092022-12-10
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:23 07:25 2021-12-122022-12-10
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:29 07:30 2021-12-122022-12-10
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:38 07:39 2021-12-122022-12-10
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:39 07:40 2020-12-132022-12-10
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 07:53 07:54 2020-12-132022-12-10
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 08:02 08:04 2020-12-132022-12-10
6269 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Люботин 08:17 08:18 2020-12-132022-12-10
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:30 08:31 2021-12-122022-12-10
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 08:45 08:46 2020-12-132022-12-10
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:52 08:53 2020-12-132022-12-10
6419 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 08:53 08:54 2020-12-132022-12-10
6909 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:15 09:16 2020-12-132022-12-10
6517 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 10:55 10:56 2021-12-122022-12-10
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 12:07 12:08 2021-12-122022-12-10
6516 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:42 12:43 2021-12-122022-12-10
6853 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 13:43 13:44 2021-03-152022-12-10
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 13:57 13:58 2020-12-132022-12-10
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:44 14:45 2021-12-122022-12-10
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 14:48 14:49 2020-12-132022-12-10
6167 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:49 14:50 2020-12-132022-12-10
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 15:55 15:56 2020-12-132022-12-10
6326 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:53 16:54 2021-12-122022-12-10
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:53 16:54 2021-12-122022-12-10
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:18 17:19 2020-12-132022-12-10
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 17:22 17:23 2020-12-132022-12-10
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:22 17:23 2020-12-132022-12-10
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:30 17:31 2020-12-132022-12-10
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:39 17:40 2020-12-132022-12-10
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 17:47 17:48 2021-12-122022-12-10
6554 щоденно Куп'янськ-Вузловий – Харків-Пасажирський 18:30 18:31 2021-10-052022-12-10
6677 щоденно Харків-Пасажирський – Зачепилівка 18:45 18:46 2021-12-122022-12-10
6680 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 18:48 18:49 2021-12-122022-12-10
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 18:51 18:52 2021-12-122022-12-10
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 19:05 19:06 2021-12-122022-12-10
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 19:06 19:07 2021-12-122022-12-10
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:26 19:27 2021-12-122022-12-10
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 19:48 19:49 2020-12-132022-12-10
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 19:53 19:54 2020-12-132022-12-10
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 20:10 20:11 2021-12-122022-12-10
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:35 20:36 2020-12-132022-12-10
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 20:40 20:41 2021-12-122022-12-10
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 20:50 20:51 2020-12-132022-12-10
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 21:13 21:14 2021-12-122022-12-10
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 21:23 21:24 2021-12-122022-12-10
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:44 23:45 2021-12-122022-12-10
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:01 2020-12-132022-12-10
6407 щоденно Харків-Пасажирський – Святогірськ 02:01 02:02 2021-12-122022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ