[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Новоселівка

  1. е/п6167 02/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  2. е/п №6517 13,14 травня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:46.З 18- 31/05 відпр.ст.Х-Пасс 11.05хв,приб.ст.Лозова 14.43хв,ДР. Е/п 6517 01 , 03 червня відпр. ст. Х-Пас. 10:20 (замість 11:05 хв.) , приб. ст.Лозова 14:02 хв. Е/п 6517 02 червня відпр. ст.Х-Пас. 11:30 хв. ( замість 11:05 хв.), прослідує ДР, приб. ст. Лозова 15:00 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  3. е/п №6516 11 травня слідує ДР. Прибуття ст. Харків-Пас 13:18.12/05 відпр.ст.Лозова 09.04хв,ДР,приб.ст.Х-Пасс 13.06хв. 13,14,17,18/05 до ст. Панютине слідує згідно діючого розкладу , далі ДР. Е/п. 6516 02 червня відпр. ст.Лозова 09:04 хв.( замість 09:14 хв.), прослідує ДР, приб. Х-Пас. 12:57 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
  4. е/п6419 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 08.32хв(замість 08.48хв),ДР,приб.ст.Ізюм 12.09хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.43хв.04/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.36хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  5. е/п6853 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 13.35хв,приб.ст.Лозова 17.04хв.ДР. Е/п 6853 01, 03 червня прослідує до ст. Мерефа згідно діючого розкладу , далі ДР, приб.ст. Лозова 17:14 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  6. е/п6326 02/06 зі ст.Люботин прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Люботин 16.00хв,приб.ст.Х-Пасс 16.57хв.22/06 ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6326
  7. е/п №6909 Харків-Пасажирський – Огульці 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Відправлення Харків-Пас 09:00., ст. Люботин 09:55 - 10:16
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6909
  8. е/п №6419 Харків-Пасажирський – Ізюм з 10 по 18 червня обмежити по ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.20,22,24/06 ДР,приб.ст.Ізюм 12.35хв.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  9. е/п №6680 Ізюм – Харків-Пасажирський з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6680
  10. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова 11 червня до ст. Мерефа слідує згідно діючого розкладу. Далі -ДР. Прибуття ст. Лозова 17:15
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  11. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.22,23,25,26/06 до ст.Шпаківка слідуе згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом через Шпаківку-Куряж-Х-Пасс,на дільниці Шпаківка-Н-Баварія-Х-Пасс відмінено,22,23,26/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х- Пасс 14.58хв,24/06 відпр.ст.Золочев 14.05хв(замість 13.23хв),зміненим маршрутом,приб.ст.Х-Пасс 15.38хв.,25/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х-Пасс 15.11хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  12. е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:43
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  13. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня буде відпр. ст. Харків-Пас 13:35. ДР. Прибуття ст. Лозова 17:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  14. Е/п 6516 17,18,22 червня до ст. Біляївка слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, Біляївка10:14-10:16, Лихачове 10:39-10:40, Трійчате 10:56- 10:57, Безпалівка 11:14-11:15, Шурине 11:26- 11:27, Бірки 11:41-11:42, Мерефа 12:10-12:13, приб. ст. Х-Пас. 13:07 хв. Ст. Покотилівка прослідує без зупинки.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
  15. е/п6524 22/06 відпр.ст.Лозова 15.18хв(замість 15.24хв),зі ст.Біляевка слідуе згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-30 / Потяг: #6524
  16. е/п6528 22/06 відпр.ст.Лозова 17.20хв(замість 17.32хв),зі ст.Біляївка слідуе згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-30 / Потяг: #6528
  17. 23,25,29 червня е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:44.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345689АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
з.п. Новоселівка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 03:41 03:42 2020-12-132021-12-11
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 03:55 03:56 2020-12-132021-12-11
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 05:29 05:30 2020-12-132021-12-11
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:22 06:23 2020-12-132021-12-11
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 06:43 06:44 2020-12-132021-12-11
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:47 06:49 2020-12-132021-12-11
6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 07:01 07:02 2020-02-272021-12-11
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 07:16 07:18 2020-12-132021-12-11
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:18 07:19 2020-12-132021-12-11
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:24 07:26 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:25 07:26 2020-12-132021-12-11
6266 щоденно Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:29 07:30 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:38 07:39 2020-12-132021-12-11
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:39 07:40 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 07:53 07:54 2020-12-132021-12-11
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 08:02 08:04 2020-12-132021-12-11
6269 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:17 08:18 2020-12-132021-12-11
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:30 08:31 2020-12-132021-12-11
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 08:45 08:46 2020-12-132021-12-11
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:46 08:47 2020-12-132021-12-11
6419 2 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 08:53 08:54 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:15 09:16 2020-12-132021-12-11
6517 3 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 11:10 11:11 2020-12-132021-12-11
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 12:06 12:07 2020-12-132021-12-11
6516 2 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:59 13:00 2021-04-292021-12-11
6853 3 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 13:43 13:44 2021-03-152021-12-11
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 13:57 13:58 2020-12-132021-12-11
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:45 14:46 2020-12-132021-12-11
6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:49 14:50 2020-12-132021-12-11
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 14:50 14:51 2020-12-132021-12-11
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 15:55 15:56 2020-12-132021-12-11
6326 1 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:53 16:54 2020-12-132021-12-11
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:53 16:54 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:18 17:19 2020-12-132021-12-11
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 17:22 17:23 2020-12-132021-12-11
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:22 17:23 2020-12-132021-12-11
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:30 17:31 2020-12-132021-12-11
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:41 17:42 2020-12-132021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 17:47 17:48 2021-04-292021-12-11
6677 щоденно Харків-Пасажирський – Зачепилівка 18:45 18:46 2020-12-132021-12-11
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 18:51 18:52 2020-12-132021-12-11
6680 1 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 19:06 19:07 2020-12-132021-12-11
6524 1 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 19:07 19:08 2020-12-132021-12-11
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:29 19:30 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 19:48 19:49 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 19:56 19:57 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 20:10 20:11 2020-12-132021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:37 20:38 2020-12-132021-12-11
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 20:40 20:41 2020-12-132021-12-11
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 20:50 20:51 2020-12-132021-12-11
6528 1 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 21:13 21:14 2020-12-132021-12-11
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 21:20 21:21 2021-04-162021-12-11
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:01 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ