[На початок]
«ВНИМАНИЕ! С 24.02.2022 отдельные направления временно не обслуживаются! Для надёжности уточняйте расписание на вокзалах!»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Харьков » Харьков-Пассажирский

  1. 07/07/2022: п.6912 Люботин - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-08 / Потяг: #6912
  2. 15/07/2022: п.6156 Мерчик - Харків-Пас. відправлення зі ст.Люботин 18-02 (замість 17-56), Новоселівка 18-43/18-44, прибуття Харків-Пас. 18-49
    Дісно з: 2022-06-13 до: 2022-07-16 / Потяг: #6156
  3. 07/07/2022: п.6321 Харків-Пас. - Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-08 / Потяг: #6321
  4. 28-30 червня, 1,4 липня поїзд № 6909 Харків-Пас. - Огульці відправиться зі ст.Харків-Пас. 9-10, Новоселівка 9-15/9-16, Нова Баварія 9-24/9-25, Люботин 9-58/10-16, Люботин-Зах. 10-31/10-32, Огульці 10-47
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-05 / Потяг: #6909
  5. 28-30 червня, 1,4-8,11 липня поїзд № 6910 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 11-05, Люботин 11-35/11-36, Нова Баварія 12-05/12-06, Новоселівка 12-13/12-14, Харків-Пас. 12-19
    Дісно з: 2022-06-28 до: 2022-07-12 / Потяг: #6910
  6. 28-30 червня, 1,4-8,11 липня поїзд № 6904 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 6-30, Люботин-Зах. 6-48/6-49, Люботин 7- 02/7-04, Нова Баварія 7-38/7-39, Новоселівка 7-46/7-47, Харків-Пас. 7-52
    Дісно з: 2022-06-28 до: 2022-07-12 / Потяг: #6904
  7. 4-8 липня 2022 поїзд № 6517 Харків-Пас. - Лозова прослідує зміненим розкладом: Харків-Пас. 11.15, Мерефа 12.06./12.08, Бірки 12.34/12.35, Лихачове 13.33/13.35, Краснопавлівка 14.11/14.12, Панютине 14.39/14.40, Лозова 14.52 (із зупинками на зупиночних пунктах)
    Дісно з: 2022-07-01 до: 2022-07-09 / Потяг: #6517
  8. 5-8,11 липня поїзд № 6909 Харків-Пас. - Огульці відправиться зі ст.Харків- Пас. 9-10, Новоселівка 9-15/9-16, Нова Баварія 9-24/9-25, Люботин 9- 58/10-00, Люботин-Зах. 10-15/10-16, Огульці 10-27
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-12 / Потяг: #6909 #6909
  9. 4,5 липня 2022 поїзд № 6159 Харків-Пас. - Мерчик зміненим розкладом Люботин-Західний 10-38/10-42, Мерчик 11-13
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-06 / Потяг: #6159
  10. 5 липня 2022 поїзд № 6319 Харків-Пас. - Мерчик зміненим розкладом Люботин-Західний 13-40/13-44, Мерчик 14-14
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-06 / Потяг: #6319
  11. 6 липня 2022 поїзд № 6914 Люботин - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-07 / Потяг: #6914
  12. 6 липня 2022 поїзд № 6915 Харків-Пас. - Огульці відмінено на дільниці Харків-Пас. - Люботин
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-07 / Потяг: #6915
  13. 07/07/2022: п.6319 Харків-Пас. - Люботин - Мерчик відправлення зі ст.Харків-Пас. 11-50 (замість 12-00), парк Н 11-56/11-57Ю, Нова Баварія 12-04/12-05, Люботин 12-38/13-30, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2022-07-04 до: 2022-07-08 / Потяг: #6319
Станции, до которых можно добраться без пересадок Украина
Алфавитный указатель станций и платформ

148АБВГДЕЖЗКЛМНОПРСТУФХЧШЭЮЯ
ст. Харьков-Пассажирский  Харьков / Харьковская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6701 ежедневно Харьков-Пассажирский – Змиёв 04:05 2022-05-252022-12-10
6002 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Северный-сортиров. пост 06:15 2022-06-152022-12-10
6134 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 06:17 2022-05-182022-12-10
6682 ежедневно Власовка – Харьков-Пассажирский 06:50 2022-06-172022-12-10
6264 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 06:53 2022-06-012022-12-10
6305 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 07:08 2022-06-172022-12-10
6508 ежедневно Беляевка – Харьков-Пассажирский 07:13 2022-06-152022-12-10
6685 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 07:13 2022-07-012022-12-10
6001 кроме сб., вс. Северный-сортиров. пост – Харьков-Пассажирский 07:15 2022-06-202022-12-10
6410 ежедневно Гинеевка – Харьков-Пассажирский 07:20 2022-05-202022-12-10
6684 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 07:25 2022-05-212022-12-10
6307 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 07:28 2022-06-012022-12-10
6173 ежедневно Рогозянка – Харьков-Пассажирский 07:30 2022-05-252022-12-10
6266 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 07:35 2022-03-222022-12-10
6511 ежедневно Харьков-Пассажирский – Лозовая 07:40 2022-07-012022-12-10
6904 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 07:44 2021-12-122022-12-10
6004 ежедневно Харьков-Пассажирский – Северный-сортиров. пост 07:45 2022-06-202022-12-10
6702 ежедневно Змиёв – Харьков-Пассажирский 07:45 2022-05-252022-12-10
6414 ежедневно Лихачёво – Харьков-Пассажирский 07:52 2022-06-152022-12-10
7009 прискорений ежедневно Харьков-Пассажирский – Ворожба 08:00 2022-05-092022-12-10
6173/6174 ежедневно Харьков-Пассажирский – Рогозянка 08:20 2022-05-252022-12-10
6318 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 08:22 2022-03-292022-12-10
6687 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 08:40 2020-12-132022-12-10
6003 ежедневно Северный-сортиров. пост – Харьков-Пассажирский 08:45 2022-06-152022-12-10
6512 ежедневно Лозовая – Харьков-Пассажирский 08:47 2022-06-152022-12-10
6513 ежедневно Харьков-Пассажирский – Гавриловка 08:50 2022-07-012022-12-10
6419 ежедневно Харьков-Пассажирский – Гинеевка 08:57 2022-06-152022-12-10
6909 1 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 09:10 2022-07-062022-12-10
6909 2 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 09:10 2020-12-132022-07-05
6159 1 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 09:19 2022-05-132022-12-10
6678 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 09:44 2022-05-132022-12-10
6852 ежедневно Лозовая – Харьков-Пассажирский 10:51 2022-03-292022-12-10
6517 1 ежедневно Харьков-Пассажирский – Лозовая 11:05 2022-07-012022-12-10
6319 2 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 12:00 2022-07-012022-12-10
6689 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 12:10 2022-06-152022-12-10
6910 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 12:13 2021-12-122022-12-10
6321 1 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 12:35 2020-12-132022-12-10
6688 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 13:22 2022-07-012022-12-10
6912 1 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 13:36 2022-03-282022-12-10
6853 ежедневно Харьков-Пассажирский – Гавриловка 13:38 2022-07-012022-12-10
6691 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 13:52 2020-12-132022-12-10
6914 1 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 14:20 2022-05-212022-12-10
6915 1 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 14:40 2022-05-182022-12-10
6690 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 14:50 2021-12-122022-12-10
6165 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 15:15 2022-03-292022-12-10
6324 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 16:06 2022-05-182022-12-10
6522 ежедневно Лозовая – Харьков-Пассажирский 16:08 2021-12-122022-12-10
6525 ежедневно Харьков-Пассажирский – Лозовая 16:45 2022-03-292022-12-10
6326 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 16:59 2022-03-302022-12-10
6175/6176 ежедневно Харьков-Пассажирский – Рогозянка 17:00 2022-05-252022-12-10
6325 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 17:13 2022-05-182022-12-10
6006 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Северный-сортиров. пост 17:15 2022-06-152022-12-10
6705 ежедневно Харьков-Пассажирский – Змиёв 17:17 2022-05-252022-12-10
6693 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 17:25 2020-12-132022-12-10
6919 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 17:34 2022-03-302022-12-10
7010 прискорений ежедневно Ворожба – Харьков-Пассажирский 17:35 2022-05-092022-12-10
6426 ежедневно Змиёв – Харьков-Пассажирский 17:40 2022-06-152022-12-10
6005 кроме сб., вс. Северный-сортиров. пост – Харьков-Пассажирский 18:00 2022-06-152022-12-10
6916 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 18:05 2022-04-272022-12-10
6527 ежедневно Харьков-Пассажирский – Беляевка 18:05 2022-04-132022-12-10
6156 1 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 18:43 2022-04-032022-12-10
6157 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 19:00 2022-04-032022-12-10
6524 ежедневно Гавриловка – Харьков-Пассажирский 19:30 2022-07-012022-12-10
6008 ежедневно Харьков-Пассажирский – Северный-сортиров. пост 19:35 2022-06-152022-12-10
6694 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 19:45 2022-07-052022-12-10
6433 ежедневно Харьков-Пассажирский – Змиёв 19:50 2022-06-152022-12-10
6694 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 20:00 2022-06-062022-07-04
6697 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 20:05 2022-06-152022-12-10
6334 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 20:05 2022-05-182022-12-10
6432 ежедневно Гинеевка – Харьков-Пассажирский 20:20 2022-06-152022-12-10
6333 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 20:25 2022-05-182022-12-10
6529 ежедневно Харьков-Пассажирский – Лихачёво 20:30 2022-06-142022-12-10
6175 ежедневно Рогозянка – Харьков-Пассажирский 20:40 2022-05-252022-12-10
6704 ежедневно Змиёв – Харьков-Пассажирский 20:42 2022-05-252022-12-10
6007 ежедневно Северный-сортиров. пост – Харьков-Пассажирский 20:45 2022-06-152022-12-10
6696 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 21:08 2022-06-152022-12-10
6528 ежедневно Лозовая – Харьков-Пассажирский 21:28 2022-07-012022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ