[На початок]
«Действует с 12.12.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Харьков » Харьков-Пассажирский

  1. 03,08/02/2022: п.7004 Мерчик - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2022-01-27 до: 2022-02-09 / Потяг: #7004
  2. 03,08.02 №7003/7004 Харків-Пас.-Мерчик– Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2022-01-26 до: 2022-02-07 / Потяг: #7004 #7003
  3. З 01.02.2022 змінюється розклад руху: - поїзд №7096 Бахмут-Харків-Пас Бахмут 10.50, Малоiльшiвська 10.56, Шевченко 11.00-11.01, Сiль 11.13-11.14, Зовна 11.30, Сiверськ 11.45-11.46, Ямпiль 12.03-12.04, Лиман 12.20-12.30, далі встановленним розкладом. Курсує щоденно, на дільниці Бахмут-Лиман з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах, крім з.п. 473 км, з.п. 470 км, з.п. Кохана, з.п. 444 км, з.п. Прилежний, з.п. 438 км, з.п. Медовий.
    Дісно з: 2022-01-28 до: 2022-02-01 / Потяг: #7096
Станции, до которых можно добраться без пересадок Украина
Алфавитный указатель станций и платформ

134689АБВГДЕЖЗИКЛМНОПРСТУФХЦЧШЭЮЯ
ст. Харьков-Пассажирский  Харьков / Харьковская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6503 ежедневно Харьков-Пассажирский – Дубово 03:36 2021-12-122022-12-10
6701 ежедневно Харьков-Пассажирский – Змиёв 03:50 2020-12-132022-12-10
6006 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 04:35 2020-12-132022-12-10
6008 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 05:17 2020-12-132022-12-10
6502 ежедневно Лихачёво – Харьков-Пассажирский 05:26 2021-12-122022-12-10
6001 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 05:51 2020-12-132022-12-10
6134 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 06:19 2021-12-122022-12-10
6902 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 06:29 2021-12-122022-12-10
6003 кроме сб., вс. Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 06:30 2020-12-132022-12-10
7001 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 06:31 2020-12-132022-12-10
6133 ежедневно Харьков-Пассажирский – Золочев 06:38 2020-12-132022-12-10
6012 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 06:47 2020-12-132022-12-10
6684 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 06:54 2020-12-132022-12-10
6410 ежедневно Балаклея – Харьков-Пассажирский 07:07 2020-02-272022-12-10
6005 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 07:08 2020-12-132022-12-10
6685 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 07:13 2020-12-132022-12-10
6907 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 07:17 2021-11-092022-12-10
6508 ежедневно Беляевка – Харьков-Пассажирский 07:23 2021-12-122022-12-10
7007 кроме сб., вс. Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 07:24 2021-09-272022-12-10
6686 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 07:30 2021-12-122022-12-10
6266 кроме сб., вс. Тростянец-Смородино – Харьков-Пассажирский 07:35 2021-12-122022-12-10
6014 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 07:36 2020-12-132022-12-10
6904 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 07:44 2021-12-122022-12-10
6510 кроме сб., вс. Мерефа – Харьков-Пассажирский 07:45 2020-12-132022-12-10
6009 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 07:46 2020-12-132022-12-10
6309 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 07:48 2020-12-132022-12-10
6512 ежедневно Лозовая – Харьков-Пассажирский 08:09 2020-12-132022-12-10
6269 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Люботин 08:12 2020-12-132022-12-10
6513 ежедневно Харьков-Пассажирский – Лозовая 08:25 2021-12-122022-12-10
6687 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 08:40 2020-12-132022-12-10
6419 ежедневно Харьков-Пассажирский – Изюм 08:48 2020-12-132022-12-10
6016 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 08:50 2020-12-132022-12-10
6702 ежедневно Змиёв – Харьков-Пассажирский 08:58 2020-12-132022-12-10
7024 ежедневно Близнецы – Харьков-Пассажирский 09:10 2020-12-132022-12-10
6909 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 09:10 2020-12-132022-12-10
7002 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 09:15 2021-12-122022-12-10
6011 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 09:26 2020-12-132022-12-10
6678 ежедневно Зачепилівка – Харьков-Пассажирский 09:29 2021-12-122022-12-10
6560 ежедневно Купянск-Южный – Харьков-Пассажирский 09:38 2021-04-142022-12-10
6013 кроме сб., вс. Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 10:12 2020-12-132022-12-10
6289/6293 кроме ср. Харьков-Пассажирский – Краматорск 10:16 2021-11-012022-12-10
6022 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 10:35 2020-12-132022-12-10
7088 ежедневно Костянтинівка – Харьков-Пассажирский 10:39 2021-10-312022-12-10
6517 ежедневно Харьков-Пассажирский – Дубово 10:50 2021-12-122022-12-10
7032/7034 ежедневно Славянск – Харьков-Пассажирский 11:02 2021-10-312022-12-10
6015 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 11:49 2020-12-132022-12-10
6910 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 12:13 2021-12-122022-12-10
6024 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 12:14 2020-12-132022-12-10
6516 ежедневно Дубово – Харьков-Пассажирский 12:47 2021-12-122022-12-10
6675 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 12:48 2021-12-122022-12-10
6912 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 13:36 2021-12-122022-12-10
6853 ежедневно Харьков-Пассажирский – Лозовая 13:38 2021-03-152022-12-10
6027 кроме сб., вс. Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 13:49 2020-12-132022-12-10
6691 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 13:52 2020-12-132022-12-10
7003 1 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 14:20 2020-12-132022-12-10
6559 ежедневно Харьков-Пассажирский – Купянск-Узловой 14:30 2021-04-142022-12-10
6026 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 14:40 2020-12-132022-12-10
6321 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 14:43 2020-12-132022-12-10
6690 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 14:50 2021-12-122022-12-10
6167 кроме сб., вс. Золочев – Харьков-Пассажирский 14:55 2020-12-132022-12-10
7096 1 ежедневно Бахмут – Харьков-Пассажирский 15:28 2022-01-162022-12-10
6021 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 15:30 2020-12-132022-12-10
6855/6865 ежедневно Харьков-Пассажирский – Гавриловка 15:50 2020-12-132022-12-10
6028 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 16:00 2020-12-132022-12-10
7087 ежедневно Харьков-Пассажирский – Костянтинівка 16:05 2021-10-312022-12-10
6326 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 16:59 2021-12-122022-12-10
6692 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 16:59 2021-12-122022-12-10
6325 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 17:13 2020-12-132022-12-10
6145/6146 ежедневно Харьков-Пассажирский – Золочев 17:17 2020-12-132022-12-10
6705 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Змиёв 17:17 2020-12-132022-12-10
6031 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 17:22 2020-12-132022-12-10
6034 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 17:25 2020-12-132022-12-10
6693 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 17:25 2020-12-132022-12-10
6919 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 17:34 2020-12-132022-12-10
7004 2 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 17:40 2021-12-122022-12-10
6525 ежедневно Харьков-Пассажирский – Славянск 17:41 2021-12-122022-12-10
6025 кроме сб., вс. Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 18:30 2020-12-132022-12-10
6554 ежедневно Купянск-Узловой – Харьков-Пассажирский 18:36 2021-10-052022-12-10
6677 ежедневно Харьков-Пассажирский – Зачепилівка 18:40 2021-12-122022-12-10
6527 ежедневно Харьков-Пассажирский – Лозовая 18:46 2021-12-122022-12-10
6036 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 18:49 2020-12-132022-12-10
6680 ежедневно Изюм – Харьков-Пассажирский 18:54 2021-12-122022-12-10
7057 ежедневно Харьков-Пассажирский – Бахмут 19:00 2022-01-162022-12-10
6524 ежедневно Лозовая – Харьков-Пассажирский 19:11 2021-12-122022-12-10
6916* ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 19:12 2021-12-122022-12-10
6694 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 19:31 2021-12-122022-12-10
6921 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 19:48 2020-12-132022-12-10
6171 ежедневно Золочев – Харьков-Пассажирский 19:54 2020-12-132022-12-10
6292/6290 кроме ср. Краматорск – Харьков-Пассажирский 20:00 2021-11-012022-12-10
6033 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 20:09 2020-12-132022-12-10
6553/6554 ежедневно Харьков-Пассажирский – Купянск-Южный 20:10 2021-10-052022-12-10
6334 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 20:16 2021-12-122022-12-10
6333 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 20:30 2020-12-132022-12-10
6529 ежедневно Харьков-Пассажирский – Лихачёво 20:35 2021-12-122022-12-10
6040 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 20:42 2020-12-132022-12-10
6697 ежедневно Харьков-Пассажирский – Красноград 20:45 2020-12-132022-12-10
6528 ежедневно Дубово – Харьков-Пассажирский 21:19 2021-12-122022-12-10
6035 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 21:30 2020-12-132022-12-10
6696 ежедневно Красноград – Харьков-Пассажирский 21:30 2021-12-122022-12-10
6042 ежедневно Харьков-Пассажирский – Казачья Лопань 23:00 2020-12-132022-12-10
6039 ежедневно Казачья Лопань – Харьков-Пассажирский 23:28 2020-12-132022-12-10
6856 ежедневно Лозовая – Харьков-Пассажирский 23:50 2021-12-122022-12-10
6531 ежедневно Харьков-Пассажирский – Беляевка 23:55 2020-12-132022-12-10
6407 ежедневно Харьков-Пассажирский – Святогорск 01:55 2021-12-122022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ