[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Kharkiv-Pasazhyrs'kyy

  1. 13,16/05/2022: п.6319 Харків-Пас. - Мерчик обмежено по ст.Люботин, на дільниці Харків-Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-05-09 до: 2022-05-17 / Потяг: #6319
  2. 13,16/05/2022: п.6909 Харків-Пас. - Огульці відправлення Харків-Пас. 08-29, парк Н 08- 34/08-35, Нова Баварія 08-43/08-45, Люботин 09-17, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2022-05-09 до: 2022-05-17 / Потяг: #6909
  3. 13,16/05/2022: п.6159 Харків-Пас. - Мерчик до ст.Нова Баварія прослідує згідно діючого розкладу, далі: Нова Баварія відправлення 09-45, Люботин 10-18/10-20, Люботин-Західний 10-34/10-35, прибуття Мерчик 10-55
    Дісно з: 2022-05-09 до: 2022-05-17 / Потяг: #6159
  4. 13,16/05/2022: п.№6321 Харків-Пас. - Огульці відправлення Харків-Пас. 13-01 (замість 12-35), парк Н 13-06/13-07, Нова Баварія 13-15/13-16, прибуття Люботин 13-48
    Дісно з: 2022-05-09 до: 2022-05-17 / Потяг: #6321
  5. 13,16/05/2022: п.6912 Люботин - Харків-Пас. відправлення Люботин 12-21 (замість 12-58), Нова Баварія 12-47/12-48, прибуття Харків-Пас. 12-59
    Дісно з: 2022-05-09 до: 2022-05-17 / Потяг: #6912
  6. 13, 16 травня 2022 поїзд № 6222 Мерчик - Харків-Пас. на дільниці Люботин - Харків-Пас. відмінений, слідує № 6222 Мерчик - Люботин
    Дісно з: 2022-05-10 до: 2022-05-17 / Потяг: #6222
  7. 18/05/2022: п.6159 Харків-Пас. - Мерчик обмежено по ст.Люботин, на дільниці Люботин - Мерчик відмінено
    Дісно з: 2022-05-11 до: 2022-05-19 / Потяг: #6159
  8. 18/05/2022: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 12-15 (замість 11-05), Люотин-Західний 12-25/12-26, прибуття Люботин 12-40, на дільниці Люботин - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2022-05-11 до: 2022-05-19 / Потяг: #6910
  9. 18/05/2022: п.6319 Харків-Пас. - Мерчик на дільниці Харків-Пас. - Люботин відмінено
    Дісно з: 2022-05-11 до: 2022-05-19 / Потяг: #6319
Stations in direct Ukraine
Alphabetical index of stations and platforms

8ABDEGJKLMNOPRSTUVYZ
st. Kharkiv-Pasazhyrs'kyy  Kharkiv / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6508 daily Bilyayivka – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:13 2022-05-132022-12-10
6266 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:35 2022-03-222022-12-10
6410 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:42 2022-03-292022-12-10
6904 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:44 2021-12-122022-12-10
7009 прискорений daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Vorogba 08:00 2022-05-092022-12-10
6318 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:16 2022-03-292022-12-10
6687 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 08:40 2020-12-132022-12-10
6512 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:51 2020-12-132022-12-10
6909 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 09:10 2020-12-132022-12-10
6513 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 09:10 2021-12-122022-12-10
6159 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 09:19 2022-05-132022-12-10
6419 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 09:20 2022-03-292022-12-10
6678 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 09:44 2022-05-132022-12-10
6222 1 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 10:20 2020-12-252022-12-10
6852 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 10:51 2022-03-292022-12-10
6319 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 11:37 2022-03-292022-12-10
6910 1 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 12:13 2021-12-122022-12-10
6321 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 12:35 2020-12-132022-12-10
6912 1 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 13:36 2022-03-282022-12-10
6853 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 13:38 2022-04-132022-12-10
6691 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 13:52 2020-12-132022-12-10
6690 daily Krasnograd – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:50 2021-12-122022-12-10
6165 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 15:15 2022-03-292022-12-10
6426 daily Zmiyiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:00 2022-03-292022-12-10
6522 daily Lozova – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:08 2021-12-122022-12-10
6431 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Zmiyiv 16:38 2022-03-292022-12-10
6525 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lozova 16:45 2022-03-292022-12-10
6326 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:59 2022-03-302022-12-10
6693 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Krasnograd 17:25 2020-12-132022-12-10
6919 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 17:34 2022-03-302022-12-10
7010 прискорений daily Vorogba – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 17:35 2022-05-092022-12-10
6527 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Bilyayivka 18:05 2022-04-132022-12-10
6156 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:43 2022-04-032022-12-10
6157 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 19:00 2022-04-032022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ