[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Пасажирський

  1. 12,13,15,16,25-31.10,02,03,05-07,12-19-23.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003 #7004
  2. 09,11,21.11. №6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42,слідує діючим розкладом,далі з відміною з.п.Караванна,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  3. 25-31.10,01,02,03,05-07.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  4. 01-18.11.№6559 відправленням зі ст.Харків Пас 14.00, Основа ЕЦ-1 14.13-14.14,Тернове 14.30-14.31,Мохнач 14.44-14.45,Чугуїв 14.59-15.01, Гракове 15.21-15.25,Шевченкове 16.00-16.04,Первомайське 16.20-16.21 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6559
  5. 25-31.10.,01-18.11.№6554 відправленням зі ст.Куп'янськ вузл.15.53 до ст.Шевченкове(16.42-16.44) слідує згідно діючого розкладу далі ст.Гракове 17.13-17.14, Чугуїв 17.32-17.33,Тернове 18.00-18.01, Основа ЕЦ-1 18.23-18.24,Харків Пас 18.39
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6554
  6. 01-13/11/2021:п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 11-10, Люботин-Західний 11-20/11-21, Люботин 11-34/11-35, Нова Баварія 12- 03/12-04, Парк Н 12-11/12-12, прибуття Харків-Пас. 12-17
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  7. 06,07.11 №6910 курсує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  8. 08-22.11,24.11 №6907 Харків Пас-Огульці, №6908 Огульці–Люботин на ділянці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908 #6907
  9. 08-10.11.№6909 Харків Пас-Огульці відправленням ст.Харків Пас 8.52(замість 09.10) з відміною з.п.Караванна,Нова Баварія 09.05- 09.06,Пісочин 09.18-09.20,Коротич 09.27-09.28,Люботин 09.40- 09.58,Огульці 10.23
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6909
  10. 09-12,15.11 №6022 до ст.Слатине 11.19-11.23 прослідує діючим розкладом, далі Казача Лопань 11.53
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6022
  11. 09-12,15.11 №6024 до ст.Слатине 12.59-13.03 прослідує діючим розкладом,далі Казача Лопань 13.33
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6024
  12. 08.11 №6419 до ст.Шебелінка (10.49-10.52) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 11.27-11.28,Савинці 11.48-11.51 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6419
  13. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  14. 11-22.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49-17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  15. 12,14,16,18,22.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-16.52, з.п.Караванна 17.01-17.02,прибуття ст.Огульці 17.20
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  16. 13,15,17,19.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42, слідує діючим розкладом,далі з.п.Караванна 15.51-15.52,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  17. 12-19/11/2021:п.6916 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 18-05 (замість 17-59), Люботин-Західний 18-15/18-16, Люботин 18- 28/18-31, зп Водяне 18-30/18-31, зп Коротич 18-37/18-38, зп Рай- Оленівка 18-41/18-42, зп Пісочин 18-45/18-46, зп Рижов 18-49/18-50, зп Хвилинка 18-53/18-4, Нова Баварія 19-04/19-05, парк Н 19-12/19- 13, прибуття Харків-Пас. 19-18
    Дісно з: 2021-11-12 до: 2021-12-05 / Потяг: #6916*
  18. 16.11 №6024 Харків-Пас(Белгородський парк) 12.14, Дергачі 13.01- 13.02,Слатине 13.17-13.18, Казача Лопань 13.38
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6024
  19. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  20. 17.11 №6289/6293 Харків-Пас-Лозова–Краматорськ ,№6292/6290 Краматорськ –Лозова- Харків-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6292/6290 #6289/6293
  21. 17.11 №7087/7088 Харків-Пас–Костянтинівка-Харків-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #7088 #7087
  22. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
  23. 15,17,19.11 №6856 Лозова–Харків-Пас до ст.Герсіванівський(20.59-21.08) слідує діючим розкладом,далі Лихачове 21.56-21.57,Бірки 22.50-22.51, Мерефа 23.11-23.12,прибуття на Харків-Пас 23.50
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6856
  24. 17.11 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків-Пас 13.35,Покотилівка13.52-13.53,Мерефа 14.13-14.14,Бірки 14.40- 14.41,Лихачове 15.39-15.40,Панютине 16.51-16.52,Лозова 17.04
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  25. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
  26. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
  27. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  28. 19,22,23.11 №6675 Харків-Пас–Красноград на дільниці Харків Пас- Мерефа відмінено,відправлення зі ст.Люботин 12.50, курсує зміненим маршрутом Люботин-Буди-Мерефа.Буди 13.09,Мерефа 13.22-13.23, далі діючим розкладом
    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6675
  29. 17.11. №6167 Золочів – Харків-Пасажирський відмінено
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6167
  30. 22,23.11.№ 6027 зі ст. Коз.Лопань відправити 12.25 (замість 12.41), Слатине 12.54-12.55 далі згідно розкладу. Прослідує ДР.
    Дісно з: 2021-11-19 до: 2021-12-05 / Потяг: #6027
  31. 24.11 № 6027 слідує ДР, відправлення ст. Козача Лопань 12.01 прибуття Х-Пас. 13.30.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6027
  32. 24.11. №6024 слідує ДР, відправлення зі ст. Х-Пас. 12.34 прибуття ст. Коз. Лопань 13-45.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6024
  33. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
  34. 23.11.21 №6907 Харків-Пас - Огульці обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6907
  35. 24.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  36. 24.11 №7004 Мерчик-Х-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  37. 23.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  38. 23.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин слідує діючим розкладом, далі Люботин 15.31-15.42, Люботин-Зах. 15.55- 15.56,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  39. 23.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49- 17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  40. 25.11 № 6027 зі ст. Коз.Лопань відправити 12.45 (замість 12.41), Слатине 13.04-13.07, Дергачі 13.34-13.38, Харків-Сорт. ЕЦ-1 (Північний пост) 14.02- 14.03, прибуття на ст.Харків-Пас 14.15.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6027
  41. 26.11 № 6027 зі ст. Коз.Лопань відправити 12.45 (замість 12.41), Слатине 13.04-13.08, Дергачі 13.35-13.39, Харків-Сорт. ЕЦ-1 (Північний пост) 13.53- 13.54, прибуття на ст.Харків-Пас 14.06.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6027
  42. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  43. 25,26.11 №6289 Харків-Пас-Лозова відправлення зі ст.Харків-Пас. в 09.45 замість 10.16, Покотилівка 09.59-10.02, Мерефа 10.23-10.45, далі згідно ДР.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6289/6293
  44. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  45. 27.11 №6289 Харків-Пас-Лозова відправлення зі ст.Харків-Пас. в 10.05 замість 10.16, Покотилівка 10.32, Мерефа 10.45-10.46, Бірки 11.00, далі згідно ДР.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6289/6293
  46. 25,26,27,28,29,30.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  47. 26,28,30.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  48. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  49. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  50. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  51. 02,03.12 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків- Пас 13.38,Покотилівка13.55-13.56,Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57,Лихачове 15.55-15.57,Панютине 17.01-17.02,Лозова 17.14
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  52. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  53. 02,03,04.12 №6690 Красноград - Харків-Пас до ст.Мерефа прослідує згідно розкладу, далі Мерефа 14.00-14.02, з.п. Артемівка 14.06 - 14.07, з.п.Комарівка 14.11-14.12, Буди 14.17, Шпаківка 14.48, Харків-Пас 15.14
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690
  54. 01, 02.12 №6022 до ст.Слатине 11.19-11.23 прослідує діючим розкладом, далі Козача Лопань 11.53
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6022
  55. 01,02.12 №6024 до ст.Слатине слідує згідно розкладу, далі Слатине 12.59 - 13.03, прибуття Козача Лопань 13.33
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6024
  56. 02.12 №6022/6027 Харків-Пас – Козача Лопань -Харків-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6022 #6027
  57. 02.12 №6015 Козача Лопань – Харків-Пас відправлення зі ст.Козача Лопань 10.20 (замість 10.40), Слатине 10.39 - 10.40, Дергачі 10.58 - 11.02, Харків-Пас 11.29
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6015
  58. 02.12 №6021 відправлення зі ст.Козача Лопань о 14.40 (замість 14.23), Слатине 14.59 -15.00, Дергачі 15.17 - 15.21, Харків-Пас 15.47
    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-05 / Потяг: #6021
  59. 3.12 №6022 слідує ДР, до ст. Слатине (11.19-11.23) слідує діючим розкладом приб. ст. Коз. Лопань 11.53.
    Дісно з: 2021-12-01 до: 2022-01-05 / Потяг: #6022
  60. 03.12. № 6024 слідує ДР, до ст. Слатине (12.59-13.04) слідує діючим розкладом приб. ст. Коз.Лопань 13.33.
    Дісно з: 2021-12-01 до: 2022-01-05 / Потяг: #6024
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345689АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Харків-Пасажирський  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 03:36 2020-12-132021-12-11
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 03:50 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 04:35 2020-12-132021-12-11
6008 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 05:17 2020-12-132021-12-11
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 05:25 2021-11-222021-12-11
6001 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 05:51 2020-12-132021-12-11
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 06:17 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:28 2020-12-132021-12-11
6003 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 06:30 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 06:31 2020-12-132021-12-11
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 06:38 2020-12-132021-12-11
6012 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 06:47 2020-12-132021-12-11
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:54 2020-12-132021-12-11
6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 07:07 2020-02-272021-12-11
6005 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 07:08 2020-12-132021-12-11
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:13 2020-12-132021-12-11
6907 2 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:20 2021-11-092021-12-11
7007 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 07:21 2021-09-272021-12-11
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 07:23 2021-10-312021-12-11
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:31 2020-12-132021-12-11
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:35 2020-12-132021-12-11
6014 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Козача Лопань 07:36 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:44 2020-12-132021-12-11
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:45 2020-12-132021-12-11
6009 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 07:46 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 07:48 2020-12-132021-12-11
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 08:09 2020-12-132021-12-11
6269 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Люботин 08:12 2020-12-132021-12-11
6513 1 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:25 2021-10-312021-12-11
6687 1 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 08:40 2020-12-132021-12-11
6419 2 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 08:48 2020-12-132021-12-11
6016 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 08:50 2020-12-132021-12-11
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:52 2020-12-132021-12-11
7024 щоденно Близнюки – Харків-Пасажирський 09:10 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:10 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 09:10 2020-12-132021-12-11
6011 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 09:26 2020-12-132021-12-11
6678 щоденно Зачепилівка – Харків-Пасажирський 09:29 2020-12-132021-12-11
6560 щоденно Куп'янськ-Південний – Харків-Пасажирський 09:38 2021-04-142021-12-11
6013 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 10:12 2020-12-132021-12-11
6289/6293 3 крім ср. Харків-Пасажирський – Краматорськ 10:16 2021-11-012021-12-11
6022 4 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Козача Лопань 10:35 2020-12-132021-12-11
7088 1 крім вт., ср. Костянтинівка – Харків-Пасажирський 10:39 2021-10-312021-12-11
7032/7034 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 11:02 2021-10-312021-12-11
6517 4 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 11:05 2021-07-262021-12-11
6015 1 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 11:49 2020-12-132021-12-11
6910 2 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 12:12 2020-12-132021-12-11
6024 5 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 12:14 2020-12-132021-12-11
6675 1 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 12:48 2021-04-162021-12-11
6516 2 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:56 2021-10-312021-12-11
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 13:36 2020-12-212021-12-23
6853 2 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 13:38 2021-03-152021-12-11
6027 5 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 13:49 2020-12-132021-12-11
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 13:52 2020-12-132021-12-11
7003 4 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 14:23 2020-12-132021-12-11
6559 1 щоденно Харків-Пасажирський – Куп'янськ-Вузловий 14:30 2021-04-142021-12-11
6026 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 14:40 2020-12-132021-12-11
6321 8 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 14:45 2020-12-132021-12-11
6690 2 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:50 2020-12-132021-12-11
6167 1 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:55 2020-12-132021-12-11
6021 1 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 15:30 2020-12-132021-12-11
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 15:50 2020-12-132021-12-11
6028 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Козача Лопань 16:00 2020-12-132021-12-11
7087 1 крім вт., ср. Харків-Пасажирський – Костянтинівка 16:05 2021-10-312021-12-11
6326 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:59 2020-12-132021-12-11
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:59 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:13 2020-12-132021-12-11
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 17:17 2020-12-132021-12-11
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:17 2020-12-132021-12-11
6031 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 17:22 2020-12-132021-12-11
6034 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 17:25 2020-12-132021-12-11
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:25 2020-12-132021-12-11
6919 2 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:36 2020-12-132021-12-11
7004 4 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 17:40 2020-12-132021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 17:41 2021-04-292021-12-11
6025 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 18:30 2020-12-132021-12-11
6554 1 щоденно Куп'янськ-Вузловий – Харків-Пасажирський 18:36 2021-10-052021-12-11
6677 щоденно Харків-Пасажирський – Зачепилівка 18:40 2020-12-132021-12-11
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 18:46 2020-12-132021-12-11
6036 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 18:49 2020-12-132021-12-11
6680 1 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 19:04 2020-12-132021-12-11
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 19:11 2021-10-312021-12-11
6916* 1 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 19:12 2020-12-132021-12-11
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:34 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 19:51 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 19:54 2020-12-132021-12-11
6292/6290 1 крім ср. Краматорськ – Харків-Пасажирський 20:00 2021-11-012021-12-11
6033 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 20:09 2020-12-132021-12-11
6553/6554 щоденно Харків-Пасажирський – Куп'янськ-Південний 20:10 2021-10-052021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 20:16 2020-12-132021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:32 2020-12-132021-12-11
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 20:35 2020-12-132021-12-11
6040 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 20:42 2020-12-132021-12-11
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 20:45 2020-12-132021-12-11
6528 1 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 21:17 2021-10-312021-12-11
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 21:26 2021-04-162021-12-11
6035 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 21:30 2020-12-132021-12-11
6042 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 23:00 2020-12-132021-12-11
6039 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 23:28 2020-12-132021-12-11
6856 1 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:42 2021-10-312021-12-11
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 23:55 2020-12-132021-12-11
6407 1 щоденно Харків-Пасажирський – Святогірськ 01:55 2021-11-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ