[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Пасажирський

  1. е/п6167 02/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  2. е/п №6517 13,14 травня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:46.З 18- 31/05 відпр.ст.Х-Пасс 11.05хв,приб.ст.Лозова 14.43хв,ДР. Е/п 6517 01 , 03 червня відпр. ст. Х-Пас. 10:20 (замість 11:05 хв.) , приб. ст.Лозова 14:02 хв. Е/п 6517 02 червня відпр. ст.Х-Пас. 11:30 хв. ( замість 11:05 хв.), прослідує ДР, приб. ст. Лозова 15:00 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  3. е/п №6516 11 травня слідує ДР. Прибуття ст. Харків-Пас 13:18.12/05 відпр.ст.Лозова 09.04хв,ДР,приб.ст.Х-Пасс 13.06хв. 13,14,17,18/05 до ст. Панютине слідує згідно діючого розкладу , далі ДР. Е/п. 6516 02 червня відпр. ст.Лозова 09:04 хв.( замість 09:14 хв.), прослідує ДР, приб. Х-Пас. 12:57 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
  4. е/п №6559 15 травня буде відпр. ст. Харків-Пас 14:20 (замість 14:30). Слідує ДР.18/05 час відпр.ст.Х-Пасс 14.00хв,ст.Тернове 14.40- 15.01хв,далі згідно діючого розкладу. Е/п 6559 07 червня до ст. Первомайське слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб.ст. Куп'янськ -Вузл. 17:03 хв. Е/п 6559 08, 11 червня до ст. Гракове слідує згідно діючого розкладу ,далі ДР, приб. Куп'янськ-Вузл. 17:03 хв. Е/п 6559 10 червня відпр. зі ст. Х-Пас. 14:20 хв., до ст. Первомайське прослідує ДР, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6559
  5. е/п6419 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 08.32хв(замість 08.48хв),ДР,приб.ст.Ізюм 12.09хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.43хв.04/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.36хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  6. е/п6853 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 13.35хв,приб.ст.Лозова 17.04хв.ДР. Е/п 6853 01, 03 червня прослідує до ст. Мерефа згідно діючого розкладу , далі ДР, приб.ст. Лозова 17:14 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  7. е/п7032/7034 02/06 до ст.Бірки слідуе згідно діючого розкладу, далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 11.10хв.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #7032/7034
  8. е/п6326 02/06 зі ст.Люботин прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Люботин 16.00хв,приб.ст.Х-Пасс 16.57хв.22/06 ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6326
  9. е/п №6909 Харків-Пасажирський – Огульці 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Відправлення Харків-Пас 09:00., ст. Люботин 09:55 - 10:16
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6909
  10. е/п №6419 Харків-Пасажирський – Ізюм з 10 по 18 червня обмежити по ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.20,22,24/06 ДР,приб.ст.Ізюм 12.35хв.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  11. е/п №6680 Ізюм – Харків-Пасажирський з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6680
  12. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова 11 червня до ст. Мерефа слідує згідно діючого розкладу. Далі -ДР. Прибуття ст. Лозова 17:15
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  13. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.22,23,25,26/06 до ст.Шпаківка слідуе згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом через Шпаківку-Куряж-Х-Пасс,на дільниці Шпаківка-Н-Баварія-Х-Пасс відмінено,22,23,26/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х- Пасс 14.58хв,24/06 відпр.ст.Золочев 14.05хв(замість 13.23хв),зміненим маршрутом,приб.ст.Х-Пасс 15.38хв.,25/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х-Пасс 15.11хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  14. е/п №7087 Харків-Пасажирський – Костянтинівка з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7087
  15. е/п №7088 Костянтинівка – Харків-Пасажирський з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7088
  16. е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:43
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  17. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня буде відпр. ст. Харків-Пас 13:35. ДР. Прибуття ст. Лозова 17:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  18. Е/п 6027 14 червня відпр. зі ст.К -Лопань 12:26 (замість 12:41 хв) , Слатине 12:55- 12:56 хв., Дергачі 13:15- 13:22 хв., далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-10 до: 2021-06-30 / Потяг: #6027
  19. Е/п 6027 17 червня відпр. зі ст. К-Лопань 12:45 (замість 12:41хв.), прослідує ДР, Слатине 13:04-13:06 хв., Дергачі 13:30-13:34 хв., з.п. Південний пост 13:53 - 13:54 хв., приб. ст. Х- Пас. 14:01 хв.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-30 / Потяг: #6027
  20. Е/п 6516 17,18,22 червня до ст. Біляївка слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, Біляївка10:14-10:16, Лихачове 10:39-10:40, Трійчате 10:56- 10:57, Безпалівка 11:14-11:15, Шурине 11:26- 11:27, Бірки 11:41-11:42, Мерефа 12:10-12:13, приб. ст. Х-Пас. 13:07 хв. Ст. Покотилівка прослідує без зупинки.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
  21. 18 червня е/п №6026 Харків-Пас - Коз. Лопань буде відпр. зі ст. Харків- Пас о 14:15 (замість 14:40). Слідує ДР. Прибуття ст. Козача Лопань 15:50
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-30 / Потяг: #6026
  22. 18 червня е/п №6021 Козача Лопань – Харків-Пасажирський до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі - ДР. Прибуття ст. Коз. Лопань 15:36
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-30 / Потяг: #6021
  23. 22 червня е/п №6026 Харків-Пас - Коз.Лопань буде відпр. зі ст. Харків- Пас о 14:50 (замість 14:40). Слідує ДР. Прибуття ст. Коз. Лопань 15:56
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-30 / Потяг: #6026
  24. 22 червня е/п №6021 Козача Лопань – Харків-Пасажирський буде відпр. ст. Коз.Лопань 13:40 (замість 14:23). Слідує ДР. Приб. ст. Харків-Пас 15:10
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-30 / Потяг: #6021
  25. е/п6524 22/06 відпр.ст.Лозова 15.18хв(замість 15.24хв),зі ст.Біляевка слідуе згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-30 / Потяг: #6524
  26. е/п6528 22/06 відпр.ст.Лозова 17.20хв(замість 17.32хв),зі ст.Біляївка слідуе згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-30 / Потяг: #6528
  27. У зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку у святкові та вихідні дні в добу 22.06.2021 та в добу 29.06.2021 призначаються додаткові приміські поїзди:
    № 7087 Харків-Пас-Костянтинiвка
    № 7088 Костянтинiвка-Харків-Пас
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-29 / Потяг: #7088 #7087
  28. 23,25,29 червня е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:44.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  29. 24 червня е/п №7003 Харків-Пас – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #7003
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345689АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Харків-Пасажирський  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 03:36 2020-12-132021-12-11
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 03:50 2020-12-132021-12-11
6006 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 04:35 2020-12-132021-12-11
6008 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 05:17 2020-12-132021-12-11
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 05:35 2020-12-132021-12-11
6001 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 05:51 2020-12-132021-12-11
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 06:17 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:28 2020-12-132021-12-11
6003 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 06:30 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 06:31 2020-12-132021-12-11
6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 06:38 2020-12-132021-12-11
6012 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 06:47 2020-12-132021-12-11
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:54 2020-12-132021-12-11
6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 07:07 2020-02-272021-12-11
6005 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 07:08 2020-12-132021-12-11
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:13 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:20 2020-12-132021-12-11
7007 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 07:21 2020-12-132021-12-11
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 07:23 2020-12-132021-12-11
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:31 2020-12-132021-12-11
6266 щоденно Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:35 2020-12-132021-12-11
6014 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Козача Лопань 07:36 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:44 2020-12-132021-12-11
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:45 2020-12-132021-12-11
6009 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 07:46 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 07:48 2020-12-132021-12-11
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 08:09 2020-12-132021-12-11
6269 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:12 2020-12-132021-12-11
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:25 2020-12-132021-12-11
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 08:40 2020-12-132021-12-11
6419 2 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 08:48 2020-12-132021-12-11
6016 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 08:50 2020-12-132021-12-11
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:52 2020-12-132021-12-11
7024 щоденно Близнюки – Харків-Пасажирський 09:10 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:10 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 09:10 2020-12-132021-12-11
6011 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 09:26 2020-12-132021-12-11
6678 щоденно Зачепилівка – Харків-Пасажирський 09:29 2020-12-132021-12-11
6560 щоденно Куп'янськ-Південний – Харків-Пасажирський 09:38 2021-04-142021-12-11
6013 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 10:12 2020-12-132021-12-11
7088 2 крім вт., ср. Костянтинівка – Харків-Пасажирський 10:25 2021-06-032021-12-11
6022 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Козача Лопань 10:35 2020-12-132021-12-11
7032/7034 1 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 11:02 2021-03-282021-12-11
6517 3 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 11:05 2020-12-132021-12-11
6015 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 11:49 2020-12-132021-12-11
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 12:12 2020-12-132021-12-11
6024 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 12:14 2020-12-132021-12-11
6675 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 12:48 2021-04-162021-12-11
6516 2 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 13:04 2021-04-292021-12-11
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 13:36 2020-12-132021-12-11
6853 3 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 13:38 2021-03-152021-12-11
6027 2 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 13:49 2020-12-132021-12-11
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 13:52 2020-12-132021-12-11
7003 1 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 14:23 2020-12-132021-12-11
6559 1 щоденно Харків-Пасажирський – Куп'янськ-Вузловий 14:30 2021-04-142021-12-11
6026 2 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 14:40 2020-12-132021-12-11
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 14:45 2020-12-132021-12-11
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:50 2020-12-132021-12-11
6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:55 2020-12-132021-12-11
6021 2 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 15:30 2020-12-132021-12-11
7087 2 крім вт., ср. Харків-Пасажирський – Костянтинівка 15:45 2021-06-032021-12-11
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 15:50 2020-12-132021-12-11
6028 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Козача Лопань 16:00 2020-12-132021-12-11
6326 1 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:59 2020-12-132021-12-11
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:59 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:13 2020-12-132021-12-11
6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 17:17 2020-12-132021-12-11
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:17 2020-12-132021-12-11
6031 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 17:22 2020-12-132021-12-11
6034 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 17:25 2020-12-132021-12-11
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:25 2020-12-132021-12-11
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:36 2020-12-132021-12-11
7004 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 17:40 2020-12-132021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 17:41 2021-04-292021-12-11
6025 крім сб., нд. Козача Лопань – Харків-Пасажирський 18:30 2020-12-132021-12-11
6677 щоденно Харків-Пасажирський – Зачепилівка 18:40 2020-12-132021-12-11
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 18:46 2020-12-132021-12-11
6036 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 18:49 2020-12-132021-12-11
6680 1 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 19:04 2020-12-132021-12-11
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 19:12 2020-12-132021-12-11
6524 1 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 19:13 2020-12-132021-12-11
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:34 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 19:51 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 19:54 2020-12-132021-12-11
6033 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 20:09 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 20:16 2020-12-132021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:32 2020-12-132021-12-11
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 20:35 2020-12-132021-12-11
6040 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 20:42 2020-12-132021-12-11
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 20:45 2020-12-132021-12-11
6528 1 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 21:19 2020-12-132021-12-11
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 21:26 2021-04-162021-12-11
6035 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 21:30 2020-12-132021-12-11
6042 щоденно Харків-Пасажирський – Козача Лопань 23:00 2020-12-132021-12-11
6039 щоденно Козача Лопань – Харків-Пасажирський 23:28 2020-12-132021-12-11
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:46 2021-03-152021-12-11
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 23:55 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ