[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Кременчук » Кременчук-пас

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

123АБВГЖЗКЛМНОПРСТУХЧШ
ст. Кременчук-пас  Кременчук / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6890 щоденно Павлиш – Передгірковий парк 06:39 07:36 2020-12-132021-12-11
6531 щоденно Полтава-Південна – Крюків-на-Дніпрі 07:05 07:31 2020-12-132021-12-11
6688 щоденно Ромодан – Кременчук-пас 07:15 2020-12-132021-12-11
6684/6683 щоденно Кременчук-пас – Ромодан 08:04 2020-12-132021-12-11
6532 щоденно Крюків-на-Дніпрі – Полтава-Південна 08:21 08:48 2020-12-132021-12-11
6891 щоденно Передгірковий парк – Кременчук-пас 08:30 2020-12-132021-12-11
6663 щоденно Кременчук-пас – Знам'янка Пас 08:46 2020-12-132021-12-11
6533 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 12:08 2020-12-132021-12-11
6534 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 14:40 2020-12-132021-12-11
6664 щоденно Знам'янка Пас – Кременчук-пас 15:42 2020-12-132021-12-11
6895 щоденно Кременчук-пас – Павлиш 16:50 2020-12-132021-12-11
6878 щоденно Кременчук-пас – Кобеляки 17:05 2020-12-132021-12-11
6896 щоденно Павлиш – Передгірковий парк 19:15 19:37 2020-12-132021-12-11
6535 щоденно Полтава-Південна – Кременчук-пас 19:29 2021-03-282021-12-11
6684/6683 щоденно Ромодан – Кременчук-пас 19:35 2020-12-132021-12-11
6688/6687 щоденно Кременчук-пас – Ромодан 20:02 2020-12-132021-12-11
6536 щоденно Кременчук-пас – Полтава-Південна 20:22 2020-12-132021-12-11
6899 щоденно Передгірковий парк – Павлиш 20:30 20:55 2020-12-132021-12-11
6877 щоденно Кобеляки – Кременчук-пас 21:55 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ